Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Volný den prožívala žena středního věku zřejmě v hospodě. Po požití značného množství alkoholu ovšem v centru Prostějova sedla na kolo a zamířila na křižovatku na Poděbradově náměstí. Totálně opilá omylem zabrzdila přední brzdou a přepadla přes řídítka!


„V sobotu 25. července krátce po poledni jela jednačtyřicetiletá cyklistka po Poděbradově náměstí v Prostějově ve směru od ulice Vodní. Před budovou Komerční banky nezvládla zřejmě vlivem předchozího popíjení alkoholu řízení, zabrzdila přední brzdou a vzápětí přepadla přes řídítka na silnici. Vlivem pádu se zranila a byla záchrannou službou převezena do nemocnice,“ informovala Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.
Že byla zlitá pod obraz, prokázaly opakované dechové zkoušky. „Hlídka ještě před odjezdem sanitky provedla u ženy dechové zkoušky, které měly pozitivní výsledky, a to 2,32 a 2,54 promile alkoholu v dechu. Havárie se šetří jako přestupek proti zákonu o provozu na pozemních komunikacích,“ potvrdila Zajícová s tím, že cyklistce ve správním řízení hrozí pokuta.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-