Příjemnou noc, dnes je úterý 19.3.2019
svátek slaví Josef,
zítra Světlana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

41 vlakOd pondělí 14. do pátku 18. října bude uzavřena železniční trať mezi Prostějovem a Nezamyslicemi. Nepřetržitá výluka na celý pracovní týden se tak po dvou měsících opakuje, všechny vlaky ovšem budou opět nahrazeny autobusy. Správa železniční dopravní cesty na svých webových stránkách informuje o tom, že naplánovaná výluka bude zahájena v pondělí v 8.00 hodin a potrvá až do pátku do 16.55 hodin.

Rychlíky jsou nahrazeny autobusovou dopravou v úseku Nezamyslice - Prostějov hlavní nádraží, všechny rychlíky a spěšné vlaky jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov. V reálu to znamená, že cestující do Prostějova budou přepraveni z Nezamyslic náhradní autobusovou dopravou, vlaková souprava s cestujícími do Olomouce bude trasována přes Přerov. Nahrazení vlaků osobní dopravy v tomto úseku platí v plném rozsahu.

Ve všech spojích náhradní autobusové dopravy, která nahrazuje rychlíky, bude také zajištěna přeprava jízdních kol dodávkovým automobilem v počtu zhruba deseti kusů. Cestujícím je také k dispozici zákaznická informační linka 840 112 113, kde cestujícím operátoři Českých drah podají veškeré potřebné informace.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments