Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 zdenickaČtvrtá řada populární reality show VyVolení, kterou vysílají programy TV Prima, v tomto týdnu skončí. Pro Prostějov byla výjimečnou v tom, že poprvé v historii jsme mohli držet palce zástupkyni našeho regionu. Zdeňka Soušková z Kralic na Hané se však do závěrečných „bojů“ o pět milionů korun nedostala, přesto ji budeme moci v závěrečných dnech soutěže na obrazovce vidět. Do Vily se totiž o uplynulém víkendu vrátila, aby společně s ostatními byla u toho, když diváci zvolí vítěze. Jak se ale Zdeničce vůbec žije? Co láska s Thomasem? A koho tipuje na celkové vítězství?

Je sama a nestíhá. Tak by se dle jejích slov dala popsat aktuální životní situace pětadvacetileté Zdeňky Souškové z Kralic na Hané. Ta prozatím dala přednost životu v hlavním městě a do Prostějova se vrací vždy jen na pár dní. „Je toho na mě moc, nějak to nezvládám. Stále mi někdo volá, dostávám i pracovní nabídky.

V Praze jsem například moderovala módní přehlídku, byla jsem pozvána jako host při otvírání restaurace, absolvovala řadu focení. Stala jsem se i kmotrou románu Filipa Čenžáka a Moniky Petrákové s názvem ´Heslo: Jazz Dock´,“ okomentoval svůj „náročný“ život celebrity Zdeňka Soušková.

Na celkového vítěze VyVolených tipovala v pátek večer Vladka. „Pokud ho dnes neporazí Lucka, což nepředpokládám (také se tak nestalo - pozn.red.), tak už Vladko VyVolené opět vyhraje. Já sama půjdu od soboty na pár dní do vily, co mě tam čeká, to zatím netuším,“ dodala v pátek v podvečer exkluzivně pro Večerník Zdeňka, která se právě chystala na večírek.

I ten mohla brát jako možnost, jak potkat dalšího z mužů svého života. Její láska z vily Thomas Decastello si totiž „nabrnkl“ mladou pornoherečku Silvii. „Já jsem teď sama,“ potvrdila nám trochu zklamaným, ale vyrovnaným hlasem Zdeňka Soušková. Vše prý bere s nadhledem. „Nedávno mě kdosi označil za blbou brunetu. Pod touhle přezdívkou nyní vystupuji. Aspoň každý ví, s kým má tu čest,“ prohlásila s úsměvem ex-VyVolená Zdenička. Zároveň zopakovala přání, že by se v budoucnu chtěla živit jako kadeřnice. Třeba se jí to konečně i podaří...

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments