Příjemnou noc, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 zdenickaČtvrtá řada populární reality show VyVolení, kterou vysílají programy TV Prima, v tomto týdnu skončí. Pro Prostějov byla výjimečnou v tom, že poprvé v historii jsme mohli držet palce zástupkyni našeho regionu. Zdeňka Soušková z Kralic na Hané se však do závěrečných „bojů“ o pět milionů korun nedostala, přesto ji budeme moci v závěrečných dnech soutěže na obrazovce vidět. Do Vily se totiž o uplynulém víkendu vrátila, aby společně s ostatními byla u toho, když diváci zvolí vítěze. Jak se ale Zdeničce vůbec žije? Co láska s Thomasem? A koho tipuje na celkové vítězství?

Je sama a nestíhá. Tak by se dle jejích slov dala popsat aktuální životní situace pětadvacetileté Zdeňky Souškové z Kralic na Hané. Ta prozatím dala přednost životu v hlavním městě a do Prostějova se vrací vždy jen na pár dní. „Je toho na mě moc, nějak to nezvládám. Stále mi někdo volá, dostávám i pracovní nabídky.

V Praze jsem například moderovala módní přehlídku, byla jsem pozvána jako host při otvírání restaurace, absolvovala řadu focení. Stala jsem se i kmotrou románu Filipa Čenžáka a Moniky Petrákové s názvem ´Heslo: Jazz Dock´,“ okomentoval svůj „náročný“ život celebrity Zdeňka Soušková.

Na celkového vítěze VyVolených tipovala v pátek večer Vladka. „Pokud ho dnes neporazí Lucka, což nepředpokládám (také se tak nestalo - pozn.red.), tak už Vladko VyVolené opět vyhraje. Já sama půjdu od soboty na pár dní do vily, co mě tam čeká, to zatím netuším,“ dodala v pátek v podvečer exkluzivně pro Večerník Zdeňka, která se právě chystala na večírek.

I ten mohla brát jako možnost, jak potkat dalšího z mužů svého života. Její láska z vily Thomas Decastello si totiž „nabrnkl“ mladou pornoherečku Silvii. „Já jsem teď sama,“ potvrdila nám trochu zklamaným, ale vyrovnaným hlasem Zdeňka Soušková. Vše prý bere s nadhledem. „Nedávno mě kdosi označil za blbou brunetu. Pod touhle přezdívkou nyní vystupuji. Aspoň každý ví, s kým má tu čest,“ prohlásila s úsměvem ex-VyVolená Zdenička. Zároveň zopakovala přání, že by se v budoucnu chtěla živit jako kadeřnice. Třeba se jí to konečně i podaří...

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments