Dobrý večer, dnes je pondělí 11.11.2019
svátek slaví Martin,
zítra Benedikt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 drazbaPokud se v pátek 20. prosince od 10.00 hodin připojíte na server www.prodej-drazbou.cz mů-žete se zúčastnit historicky první elektronické soudní licitace v České republice. Do aukce směřuje krasický byt třiadvacetiletého Jana Doseděla, jehož vyvolávací cena je částka 766 557 korun. Okresní soud v Prostějově tímto krokem chce více zpří-stupnit veřejnosti dražby, které v poslední době ovládala „mafie“ stále stejných a předem domluvených realitních makléřů...

Elektronické dražby se může zúčastnit pouze ten, kdo před jejím zahájením složí na účet prostějovského soudu jistinu 400 000 korun. „Pokud nemovitost nezíská, samozřejmě mu budou peníze vráceny,“ vysvětlil Vladimír Váňa, exšéf justičního domu v Prostějově.
Zájemci se do dražby musí zaregistrovat prostřednictvím systému, který je dostupný právě na portálu www.prodej-drazbou.cz. Zde je třeba vyplnit příslušný formulář. Samotný průběh dražby pak bude možné sledovat on-line, stejně jako je tomu například na serverech aukro.cz či ebay.com. „Dražba bude ukončena, pokud v pěti minutách nikdo ze zájemců nedá vyšší nabídku,“ dodal na vysvětlenou Váňa.
Po skončení dražby musí nový kupec do dvou měsíců složit patřičnou částku na účet soudu. Jestliže tak neučiní, bude vyhlášena nová dražba. Nezodpovědný hazardér z toho však lacino nevyjde. „Bude muset uhradit náklady, které státu a účastníkům vznikly v souvislosti s další dražbou. Pokud se pak nemovitost vydraží za méně než on sám nabídl, bude povinen doplatit tento rozdíl,“ varoval Vladimír Váňa každého, kdo by si chtěl dražbu „jen tak zkusit“...

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments