Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 dada 02Ještě před setměním se k náměstí stahovali průvody rodičů a prarodičům s dětmi, které neomylně mířili k pódiu, kde na malé návštěvníky čekalo velké ‚předmikulášské‘ překvapení.  Úderem páté hodiny se v pátek 29. listopadu ozvaly z radniční věže už tradiční fanfáry, následované velkolepou zimní show, jehož nejzářivější hvězdou byla letos Dáda Patrasová.  To, že je někdejší princezna Xenie mezi prostějovskými dětmi i dospělými stále oblíbená, bezezbytku dokazovalo mimo jiné i totálně narvané náměstí. „Ale já nevidím na Dádu,“ plakala nešťastná holčička, jejímuž tatínkovi se nepodařilo prodrat davem dychtivých diváků.


Dáda ale i na dálku prostřednictvím reproduktorů potěšila známými koledami a rozehřála svými tanečními peckami. Děti si vyzkoušeli své vánoční znalosti ve speciálním kvízu žížaly Jůlie, které zdatně sekundovali andělští pomocníci. „Já jsem ty otázky všechny věděl,“ hlásí šestiletý Mareček Šíma, který na náměstí dorazil s maminkou a malou sestřičkou. „Dádu máme moc rádi, díváme se na ni v Kouzelné školce,“ potvrzuje maminka Marušky a Lukáška Pechových, které od pódia s Dádou jen stěží odtrhli pohled. Skvěle načaté odpoledne plné písniček zakončila autogramiáda stále populární herečky. K návštěvnosti snad přispělo i o poznání teplejší počasí, které loni předvedlo svou mrazivější tvář při vystoupení čertice Ivety Blanarovičové, a snad i to, že se letos těch Vánoc už v Prostějově prostě nemůžeme dočkat. Vánoční stromeček se na náměstí rozzářil krátce po páté hodině a je letos opravdu povedený, jen nebylo tak docela jasné, jestli zářil víc stromeček, nebo zbrusu nová, nedaleko stojící Zlatá Brána.
48 dada 0148 dada 03Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments