Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 zdenicka_souskova_kozyVítězství ve čtvrté řadě VyVolených v pátek bujaře slavil fenomén této televizní reality show Vladko Dobrovodský. Za tříměsiční pobyt ve vile si odnesl výhru pět milionů korun. Ostatní účastníci utřeli nos. Nevadilo jim to tak, aby v pátek bujaře nezapíjeli Vladkovo vítězství. Při této příležitosti nemohla chybět ani Zdeňka Soušková z Kralic na Hané.

Jediná prostějovská účastnice končící reality show VyVolení během soutěže zaujala zejména svými umělými ňadry a vztahem se svalovcem Thomasem. Zdeňku jsme v sobotu vzbudili o půl druhé odpoledne. Stále totiž vyspávala páteční večírek, který se konal u příležitosti definitivního konce VyVolených na televizní obrazovce. Navzdory svému stavu s námi ochotně komunikovala. „Na večírku jsem se cítila úplně perfektně, jako bych byla někde na táboře. Všichni byli uvolnění, dobře se bavili, panovala tam skvělá atmosféra,” pochvalovala si rozespalým hlasem Zdeňka Soušková, která dle svých slov Vladkovi vítězství přála. „Je to člověk, který dokázal lidi skutečně zaujmout a bavil je, takže si vítězství podle mě zaslouží,” vyjádřila se Zdeňka, která se chce i po skončení VyVolených s některými z účastníků nadále setkávat. „Zrovna v neděli pojedu za Luckou do Pardubic,” zmínila se. Do Prostějova se však vrátit rozhodně nehodlá. „Ráda se přijedu na pár dní podívat, ale bydlet chci určitě v Praze. Mám tu nějaké nabídky, tak uvidím,” nastínila svůj další osud první a zároveň poslední účastnice populární reality show z Prostějovska.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments