Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 trinactilete_devkyTaková malá lapálie, nebo velký skandál? Záleží, jak se na to kdo, z které strany dívá... V každém případě sexuální aférka nezletilých lolitek hýbe od minulého týdne celým regionem. Třináctileté školačky se totiž nechaly vyfotit, ba snad i natáčet, zcela nahé a jejich velmi lechtivé snímky byly umístěny na internetu! Jakmile se na to přišlo, vedení jedné z prostějovských škol, kde mají docházku, o tom informovalo policii.

„Podali jsme trestní oznámení,“ potvrdil Večerníku ředitel školy, který si nepřál být jmenován, byť nutno podotknout, že toto školské zařízení nemá s celým případem nic společného a ani sebemenší vinu mu nelze přičítat..

Tak to tu ještě nebylo! Třináctileté dívky z Prostějova se rozhodly k činu, na který Večerník upozornil anonymní zdroj. „Několik místních holek natočilo erotická videa a dalo je na internet. Mají z toho průser a řeší to už policie,“ napsal do naší redakce elektronickou poštou nejmenovaný čtenář.
Jak dále dodal, přesněji řečeno se mělo jednat o dvě třináctileté školačky, které byly nakonec pod tlakem pedagogů, rodičů a zřejmě už i policie nuceny lechtivé snímky ve formátu giff z internetu stáhnout. „Úplně nahé holky se objevily na facebooku během neděle prvního prosince,“ dodal informátor.
Večerník začal okamžitě celou záležitost prověřovat. „Nemám zprávu o tom, že bychom něco takového vyšetřovali,“ sdělil nám v pátek odpoledne do očí Pavel Novák, vedoucí Územního odboru Policie ČR v Prostějově. Jenomže zřejmě opak je pravdou...
Ředitel školy, kam obě nezletilé nestoudnice docházejí, nám totiž potvrdil, že lechtivý případ se opravdu řeší. „Byli jsme na snímky nahých žaček umístěných na internetu upozorněni a hned v pondělí jsme podali trestní oznámení na policii,“ konstatoval s tím, že důrazně odmítá jakýkoliv podíl školy na tom, co se stalo.
S tím souhlasí také náměstkyně primátora zodpovědná za prostějovské školství. „Pan ředitel se zachoval tak, jak se v podobných situacích má. Přestože na výstřelku dívek nenese absolutně žádnou vinu, jakmile se o videu a snímcích na internetu dozvěděl, okamžitě informoval policii. Nezakrývám, že jde o velký problém, ale je to nyní záležitost především rodičů dívek, policie a určitě i sociálky,“ sdělila exkluzivně Večerníku Ivana Hemerková.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments