Dobré dopoledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 trinactilete_devkyTaková malá lapálie, nebo velký skandál? Záleží, jak se na to kdo, z které strany dívá... V každém případě sexuální aférka nezletilých lolitek hýbe od minulého týdne celým regionem. Třináctileté školačky se totiž nechaly vyfotit, ba snad i natáčet, zcela nahé a jejich velmi lechtivé snímky byly umístěny na internetu! Jakmile se na to přišlo, vedení jedné z prostějovských škol, kde mají docházku, o tom informovalo policii.

„Podali jsme trestní oznámení,“ potvrdil Večerníku ředitel školy, který si nepřál být jmenován, byť nutno podotknout, že toto školské zařízení nemá s celým případem nic společného a ani sebemenší vinu mu nelze přičítat..

Tak to tu ještě nebylo! Třináctileté dívky z Prostějova se rozhodly k činu, na který Večerník upozornil anonymní zdroj. „Několik místních holek natočilo erotická videa a dalo je na internet. Mají z toho průser a řeší to už policie,“ napsal do naší redakce elektronickou poštou nejmenovaný čtenář.
Jak dále dodal, přesněji řečeno se mělo jednat o dvě třináctileté školačky, které byly nakonec pod tlakem pedagogů, rodičů a zřejmě už i policie nuceny lechtivé snímky ve formátu giff z internetu stáhnout. „Úplně nahé holky se objevily na facebooku během neděle prvního prosince,“ dodal informátor.
Večerník začal okamžitě celou záležitost prověřovat. „Nemám zprávu o tom, že bychom něco takového vyšetřovali,“ sdělil nám v pátek odpoledne do očí Pavel Novák, vedoucí Územního odboru Policie ČR v Prostějově. Jenomže zřejmě opak je pravdou...
Ředitel školy, kam obě nezletilé nestoudnice docházejí, nám totiž potvrdil, že lechtivý případ se opravdu řeší. „Byli jsme na snímky nahých žaček umístěných na internetu upozorněni a hned v pondělí jsme podali trestní oznámení na policii,“ konstatoval s tím, že důrazně odmítá jakýkoliv podíl školy na tom, co se stalo.
S tím souhlasí také náměstkyně primátora zodpovědná za prostějovské školství. „Pan ředitel se zachoval tak, jak se v podobných situacích má. Přestože na výstřelku dívek nenese absolutně žádnou vinu, jakmile se o videu a snímcích na internetu dozvěděl, okamžitě informoval policii. Nezakrývám, že jde o velký problém, ale je to nyní záležitost především rodičů dívek, policie a určitě i sociálky,“ sdělila exkluzivně Večerníku Ivana Hemerková.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-