Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 ferda1Redakce www.vecernikpv.cz obdržela roztomilý dopis od Jaroslava Soldána z Prostějova, potažmo nadrápaný od malého kocourka Ferdy. Řeč je o zvířátku, o němž se čtenáři dočetli v tištěném vydání Prostějovského Večerníku a který se stal obětí tyranie ze strany mladého muže. Ten na náměstí koťátkem o zem a pak ho několikrát nakopl. Po záchraně strážníky ho ošetřil veterinář a následně si ho do své péče vzala paní Olga Soldánová. 
Ahoj Večerníčku,

jsem kocourek Ferda a moji předkové se narodili na ostrově Man. Jsme známi tím, že nemáme ocásky a nebo je máme jen krátké. Je tomu čtrnáct dnů co si se mnou hráli na náměstí jako s kopacím míčem. Jen díky strážníkům městské policie jsem zůstal naživu. Měl jsem otřes mozku, vyražené zoubky a nadvakrát polámaný ocásek. Poté, co se o mne postarali u zvěrolékaře, se mne ujala babička Olga Soldánová. Mám se u ní moc dobře a nikdo už mi neubližuje. Je na mě hodná a má tu pro mne spoustu kamarádů, se kterými chodím na procházky. Pejsky Lilly, Molly a Oggyho. Pak taky ještě kočičky Karamelku, Čirůnku, Amálku a Jůlinku. Ještě jednou děkuji všem za pomoc a strejda Jaroslav Soldán mne pro vás vyfotil, tak se mějte moc hezky jako já,“ nadrápal naší redakci kocourek Ferda, zachráněný před tyrany a nyní chovaný v bavlnce!

Redakce www.vecernikpv.cz roztomilého kocourka zdraví, a hlavně vyzdvihuje nezištnou pomoc paní Olgy Soldánové, která se malého Ferdy ujala. 

51 Ferda2

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-