Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.1.2020
svátek slaví Zora,
zítra Ingrid
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 ferda1Redakce www.vecernikpv.cz obdržela roztomilý dopis od Jaroslava Soldána z Prostějova, potažmo nadrápaný od malého kocourka Ferdy. Řeč je o zvířátku, o němž se čtenáři dočetli v tištěném vydání Prostějovského Večerníku a který se stal obětí tyranie ze strany mladého muže. Ten na náměstí koťátkem o zem a pak ho několikrát nakopl. Po záchraně strážníky ho ošetřil veterinář a následně si ho do své péče vzala paní Olga Soldánová. 
Ahoj Večerníčku,

jsem kocourek Ferda a moji předkové se narodili na ostrově Man. Jsme známi tím, že nemáme ocásky a nebo je máme jen krátké. Je tomu čtrnáct dnů co si se mnou hráli na náměstí jako s kopacím míčem. Jen díky strážníkům městské policie jsem zůstal naživu. Měl jsem otřes mozku, vyražené zoubky a nadvakrát polámaný ocásek. Poté, co se o mne postarali u zvěrolékaře, se mne ujala babička Olga Soldánová. Mám se u ní moc dobře a nikdo už mi neubližuje. Je na mě hodná a má tu pro mne spoustu kamarádů, se kterými chodím na procházky. Pejsky Lilly, Molly a Oggyho. Pak taky ještě kočičky Karamelku, Čirůnku, Amálku a Jůlinku. Ještě jednou děkuji všem za pomoc a strejda Jaroslav Soldán mne pro vás vyfotil, tak se mějte moc hezky jako já,“ nadrápal naší redakci kocourek Ferda, zachráněný před tyrany a nyní chovaný v bavlnce!

Redakce www.vecernikpv.cz roztomilého kocourka zdraví, a hlavně vyzdvihuje nezištnou pomoc paní Olgy Soldánové, která se malého Ferdy ujala. 

51 Ferda2

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments