Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.1.2020
svátek slaví Zora,
zítra Ingrid
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 ilustracni_hasiciCelkem třináct výjezdů měli na Štědrý den hasiči v Olomouckém kraji. V sedmi případech likvidovali následky silného větru, čtyřikrát otvírali byt a dvakrát asistovali u dopravní nehody. Na Prostějovsku pak zasahovali u spadeného stromu v Protivanově. 

Silný vítr, který foukal na Štědrý den v Olomouckém kraji, zaměstnal v sedmi případech hasiče. Projevoval se zejména na Jesenicku, ovšem následky se nevyhnuly ani našemu regionu. Hasiči třikrát odstraňovali spadlý strom ze silnice. „Bylo to v obcích Protivanov, Bělkovice-Lašťany a Bílá Voda,“ upřesnila mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Další zásahy hasiči měli zejména v Olomouci, kde například opadávala omítka z jedné budovy. Další práci v souvislosti se silným větrem měli hasiči i na Boží hod vánoční, Prostějovska se však žádný z četných případů netýkal.  

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments