Dobrý večer, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 dvereHodně vzruchu způsobil čtvrteční výjezd hasičů, lékařů ze záchranky a strážníků k domu na náměstí Spojenců. Obavy z tragédie se však naštěstí nepotvrdily, přesto ostrý zásah skončil poměrně kuriózně.

„Na tísňovou linku integrovaného záchranného systému byla ve čtvrtek druhého ledna o půl třetí odpoledne sdělena obava lidí z domu na náměstí Spojenců, že jejich sousedka delší dobu nevychází z bytu a marně se na ní snaží dozvonit či dobouchat. Na místo okamžitě vyjeli hasiči, kterým se ve spolupráci se strážníky rovněž nepodařilo ženu středního věku kontaktovat. Ovšem ve chvíli, kdy se záchranáři rozhodli dostat do bytu násilím, žena konečně otevřela dveře. Bylo zjištěno, že pouze tvrdě spala,“ sdělila Večerníku Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Stejné informace Večerník získal rovněž od Jany Adámkové z Městské policie v Prostějově. „Jakékoliv zranění nebo závažná nemoc nebyla u ženy zjištěna,“ uvedla tisková mluvčí.

 

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments