Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 03 schrankaNemilé překvapení čekalo uplynulou sobotu na denní službu Večerníku, která střídala noční směnu redakčního chodu. Malou mezipauzu, kdy prostory, kde se vyrábějí vaše oblíbené noviny, osiřely, využil zřejmě „velký silák a machr“. Ten se pustil do poštovní schránky umístěné na zdi u vchodu do redakce v Olomoucké ulici a vymlátil její skleněnou výplň, přičemž střepy se rozlétly do několika metrů na chodník i přilehlou silnici.

K vandalskému činu došlo v sobotu 11. ledna mezi půl čtvrtou a devátou hodinou ráno. Tedy v době po odchodu posledního člena redakce a příchodu redaktora další směny. Jak už z dlouhodobé vlastní zkušenosti víme, právě v tomto časovém období se po Olomoucké ulici potulují převážně mladí opilí lidé, vracející se z nedaleké diskotéky domů a leckdy ještě nevybouřeně „pozdraví“ nějakou tu popelnici, či jen tak z legrace zazvoní na zvonek do té chvíle v klidu spící domácnosti. Nyní se tedy stala objektem zájmu právě naše schránka... Těžko spekulovat, co stojí za činem neznámého vandala a asi je to úplně zbytečné, protože u alkoholem omámených „bezmozků“ to ani nemá cenu. Chytit ovšem toho dotyčného do ruky, honili bychom ho bičem po celém dvoře. A že ten dvůr máme v redakci hodně velký!POMŮŽETE NÁM, milí čtenáři? Vypisujeme finanční odměnu pro toho, kdo v uvedenou dobu poznal člověka, který Večerníku rozmlátil poštovní schránku! Přijďte nám pošeptat jeho jméno...

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments