Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 03 schrankaNemilé překvapení čekalo uplynulou sobotu na denní službu Večerníku, která střídala noční směnu redakčního chodu. Malou mezipauzu, kdy prostory, kde se vyrábějí vaše oblíbené noviny, osiřely, využil zřejmě „velký silák a machr“. Ten se pustil do poštovní schránky umístěné na zdi u vchodu do redakce v Olomoucké ulici a vymlátil její skleněnou výplň, přičemž střepy se rozlétly do několika metrů na chodník i přilehlou silnici.

K vandalskému činu došlo v sobotu 11. ledna mezi půl čtvrtou a devátou hodinou ráno. Tedy v době po odchodu posledního člena redakce a příchodu redaktora další směny. Jak už z dlouhodobé vlastní zkušenosti víme, právě v tomto časovém období se po Olomoucké ulici potulují převážně mladí opilí lidé, vracející se z nedaleké diskotéky domů a leckdy ještě nevybouřeně „pozdraví“ nějakou tu popelnici, či jen tak z legrace zazvoní na zvonek do té chvíle v klidu spící domácnosti. Nyní se tedy stala objektem zájmu právě naše schránka... Těžko spekulovat, co stojí za činem neznámého vandala a asi je to úplně zbytečné, protože u alkoholem omámených „bezmozků“ to ani nemá cenu. Chytit ovšem toho dotyčného do ruky, honili bychom ho bičem po celém dvoře. A že ten dvůr máme v redakci hodně velký!POMŮŽETE NÁM, milí čtenáři? Vypisujeme finanční odměnu pro toho, kdo v uvedenou dobu poznal člověka, který Večerníku rozmlátil poštovní schránku! Přijďte nám pošeptat jeho jméno...

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-