Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 exekuce-300x225Vyrazit výživné z některých mužů bývá často nadlidský úkol. V případě Jana Doseděla se to přece jen povedlo. Matka jeho dítěte si dlužné peníze u prostějovského soudu  vyzvedla na začátku uplynulého týdne.Krasický byt Jana Doseděla byl první nemovitostí, která měla jít do premiérové elektronické soudní dražby v České republiky. Dlužník se však ztráty střechy nad hlavou zalekl a než byla dražba zahájena, tak jednadvacet tisíc korun raději zaplatil. Žena, které peníze patří, však dlouho nikde nebyla k zastižení. Ozvala se až po zveřejnění výzvy v minulém vydání Večerníku!

„Ano, už si dlužné peníze vyzvedla. Děkuji za spolupráci,“ napsal do redakce dlouholetý předseda prostějovského soudu Vladimír Váňa. Peníze by měla využít výhradně pro potřeby dítěte. Výživné totiž ze zákona slouží k tomu, aby byl dítěti zachován standard, na které bylo zvyklé před rozchodem svých rodičů. Historicky první soudní elektronické dražby v ČR na serveru www.prodej-drazbou.cz se tak nyní můžete zúčastnit 21. ledna od 10.00 hodin. Dražit se bude polovina domu a zahrady patřící Marii Krůzové z Doloplaz.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-