Příjemnou noc, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 01 jiri portes pteniNeskutečně kru-šnou neděli prožil včera starosta Ptení Jiří Porteš. Někteří lidé mu totiž pohřbili vlastního syna Michala a ti blízcí mu okamžitě kondolovali! Naštěstí se to v tomto případě ukázalo jako hodně „V pět hodin ráno mi volali, že můj syn se zabil s dalšíma klukama v autě u Ohrozimi. Byl to hroznej šok, zhroutil se mi v tu chvíli celý svět! Ale jen na minutu... Pak jsem vletěl do Michalova pokoje a on klidně spal v posteli,“ svěřil se Večerníku uplynulou neděli 12. ledna s otřesným zážitkem ptenský starosta.


Člověku, který mi to volal, nic nezazlívám. Muselo dojít k nějaké dezinformaci, protože během neděle mi telefonovalo asi deset dalších známých a vyjadřovali soustrast. Co mi pak oba synové vykládali, tak na facebooku už v diskuzích Michala také všichni pohřbívali. Ale mohu všem vzkázat, že je živ a zdráv, a v tom autě smrti rozhodně nebyl,“ oddechnul si Jiří Porteš. Vzápětí Večerníku potvrdil, že tři mladí muži, jedoucív onom autě, byli kamarádi a velmi dobře je znal i jeho syn Michal. „Ano, často s nimi jezdil po diskotékách a zábavách. Včera se mu ale nikam nechtělo a tak zůstal doma. Možná tak přežil svoji vlastní smrt...,“ spadl kámen ze srdce oblíbenému ptenskému starostovi.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments