Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 01 jiri portes pteniNeskutečně kru-šnou neděli prožil včera starosta Ptení Jiří Porteš. Někteří lidé mu totiž pohřbili vlastního syna Michala a ti blízcí mu okamžitě kondolovali! Naštěstí se to v tomto případě ukázalo jako hodně „V pět hodin ráno mi volali, že můj syn se zabil s dalšíma klukama v autě u Ohrozimi. Byl to hroznej šok, zhroutil se mi v tu chvíli celý svět! Ale jen na minutu... Pak jsem vletěl do Michalova pokoje a on klidně spal v posteli,“ svěřil se Večerníku uplynulou neděli 12. ledna s otřesným zážitkem ptenský starosta.


Člověku, který mi to volal, nic nezazlívám. Muselo dojít k nějaké dezinformaci, protože během neděle mi telefonovalo asi deset dalších známých a vyjadřovali soustrast. Co mi pak oba synové vykládali, tak na facebooku už v diskuzích Michala také všichni pohřbívali. Ale mohu všem vzkázat, že je živ a zdráv, a v tom autě smrti rozhodně nebyl,“ oddechnul si Jiří Porteš. Vzápětí Večerníku potvrdil, že tři mladí muži, jedoucív onom autě, byli kamarádi a velmi dobře je znal i jeho syn Michal. „Ano, často s nimi jezdil po diskotékách a zábavách. Včera se mu ale nikam nechtělo a tak zůstal doma. Možná tak přežil svoji vlastní smrt...,“ spadl kámen ze srdce oblíbenému ptenskému starostovi.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments