Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2014 03 pozar kostelecVe čtvrtek večer před dvacátou hodinou vyjížděli profesionální hasiči z Prostějova i domácí dobrovolníci k požáru dřevěného domku vedle kosteleckého vlakového nádraží. Podle předběžného šetření je příčina večerního požáru víceméně jasná.„Vidíte sami, hasiči požár uhasili velice rychle, teď už z dřevěného domku pouze dýmí kouř. Přestože budova, která kdysi sloužila jako skladiště, je téměř zničena, škoda je vlastně nulová.

Baráček byl nyní bez využití a určen k demolici. Obývali ho však často bezdomovci,“ řekl www.vecernikpv.cz přímo na místě starosta Kostelce na Hané Ladislav Hynek. Mimoděk tak naznačil, kdo je ze založení požáru podezřelý. „Těžko v tuto chvíli dělat nějaké závěry, ale i my z místní znalosti víme, že v tomto domku velmi často přespávali bezdomovci. Uvnitř jsme našli spoustu nedopalků od cigaret, tudíž se lze domnívat, že k požáru došlo cizím zaviněním z nedbalosti. V domku nebyla zavedena elektřina, takže technická závada je vyloučena,“ vysvětlil také přímo na místě jeden z vyšetřujících policistů z Plumlova.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-