Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2014 03 pozar kostelecVe čtvrtek večer před dvacátou hodinou vyjížděli profesionální hasiči z Prostějova i domácí dobrovolníci k požáru dřevěného domku vedle kosteleckého vlakového nádraží. Podle předběžného šetření je příčina večerního požáru víceméně jasná.„Vidíte sami, hasiči požár uhasili velice rychle, teď už z dřevěného domku pouze dýmí kouř. Přestože budova, která kdysi sloužila jako skladiště, je téměř zničena, škoda je vlastně nulová.

Baráček byl nyní bez využití a určen k demolici. Obývali ho však často bezdomovci,“ řekl www.vecernikpv.cz přímo na místě starosta Kostelce na Hané Ladislav Hynek. Mimoděk tak naznačil, kdo je ze založení požáru podezřelý. „Těžko v tuto chvíli dělat nějaké závěry, ale i my z místní znalosti víme, že v tomto domku velmi často přespávali bezdomovci. Uvnitř jsme našli spoustu nedopalků od cigaret, tudíž se lze domnívat, že k požáru došlo cizím zaviněním z nedbalosti. V domku nebyla zavedena elektřina, takže technická závada je vyloučena,“ vysvětlil také přímo na místě jeden z vyšetřujících policistů z Plumlova.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments