Dobré poledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

RadniceLíbí se vám webové stránky města Prostějova? Pak vás tedy zřejmě moc není, protože s nimi není spokojeno ani vedení magistrátu. Primátor Miroslav Pišťák dokonce bouchnul do stolu a nařídil internetové stránky změnit a hlavně více zpřehlednit.„Na můj vkus se až příliš dlouho diskutuje o tom, jakou úroveň mají webové stránky města Prostějova. Hned na začátku roku jsem podepisoval rozhodnutí, kterým jsem jmenoval tříčlennou pracovní skupinu, která bude intenzivně pracovat na potřebné výrazné změně internetových stránek.

Ve skupině je právnička města, jeden pracovník z odboru informačních technologií a spolupracujeme s pracovníkem olomoucké univerzity,“ prozradil Večerníku Miroslav Pišťák, primátor města. Jak vzápětí vysvětlil, toto rozhodnutí učinil na základě četných stížností občanů. „Řada lidí říká, že se na našem webu jen těžko orientují, a podle nich jakákoliv manipulace těchto internetových stránek není jaksi vlídná k jeho uživatelům. Já sám jsem osoba moderními informačními technologiemi nepříliš políbená, ale uvědomuji si, že tento problém s internetem problémem skutečně je,“ uvedl Miroslav Pišťák, který doufá, že se odborníkům podaří během tohoto roku webové stránky města více zpřehlednit. Spokojena s úrovní webu není ani náměstkyně primátora Ivana Hemerková. „Já osobně, když hledám nějaké potřebné informace, bloudím na našich stránkách několik minut, než se vůbec doberu k tomu, kde určité téma mám vůbec hledat. Kolikrát zde nemůžu najít vůbec nic,“ posteskla si náměstkyně. Nové podoby webových stránek města bychom se všichni mohli dočkat už v průběhu roku. Budou přehlednější?

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-