Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

06 03 nehoda brnenskaZdrogovaný pirát vyšetřován na SVOBODĚ,  jeho těžce zraněná oběť je už doma! Hrůzná havárie v Brněnské ulici v Prostějově zaviněná totálně zfetovaným řidičem, o níž Večerník informoval v minulém čísle, má po dalším týdnu příznivější vývoj. I když, jak se to vezme. Nejdůležitější je ale to, že těžce zraněný muž, do jehož auta při honičce s policií narazil řidič ovlivněný pervitinem a který, ač připásán bezpečnostními pásy proletěl dveřmi auta ven na silnici, je už v domácím léčení. Večerníku tuto informaci potvrdila jeho manželka.

Manželé Slavovovi vlastní v Brněnské ulici zahradnictví a květinářství. Jiří Slavov osudného dne v pondělí 27. ledna zastavil v pravém jízdním pruhu ve směru od centra města a chtěl odbočit doleva do zahradnictví. V tom do něho zezadu napálil s BMW zfetovaný recidivista Tomáš Pospíšil. „Manžela přivezli včera odpoledne (tj. ve čtvrtek - pozn.red.) z Fakultní nemocnice v Olomouci. Nemůže ale moc mluvit, utrpěl vážné poranění hlavy a má zlomené obě klíční kosti. Tu havárii jsme zatím neprobírali, manžel není zatím v takovém stavu, abych ho tím zatěžovala. To, co mu udělal onen zfetovaný řidič, je neomluvitelné a budeme to samozřejmě řešit soudní cestou. Člověk se až diví, co za zvířata jezdí na silnicích,“ nebrala si servítky Ivana Slavovová, manželka řidiče, který se nyní bude dlouhé týdny dávat do pořádku a ještě ho čeká operace komplikovaně zlomených kostí. Jak Večerníku potvrdila policie, vyšetřování havárie je v plném proudu, ale viník se prochází s úsměvem po městě! A to i přesto, že jde o recidivistu s bohatou kriminální minulostí. „Ano, prověřování podezřelého probíhá na svobodě. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který podezřelému, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři roky nebo peněžitý trest,“ prozradila nám Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments