Příjemnou noc, dnes je úterý 12.11.2019
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

06 03 nehoda brnenskaZdrogovaný pirát vyšetřován na SVOBODĚ,  jeho těžce zraněná oběť je už doma! Hrůzná havárie v Brněnské ulici v Prostějově zaviněná totálně zfetovaným řidičem, o níž Večerník informoval v minulém čísle, má po dalším týdnu příznivější vývoj. I když, jak se to vezme. Nejdůležitější je ale to, že těžce zraněný muž, do jehož auta při honičce s policií narazil řidič ovlivněný pervitinem a který, ač připásán bezpečnostními pásy proletěl dveřmi auta ven na silnici, je už v domácím léčení. Večerníku tuto informaci potvrdila jeho manželka.

Manželé Slavovovi vlastní v Brněnské ulici zahradnictví a květinářství. Jiří Slavov osudného dne v pondělí 27. ledna zastavil v pravém jízdním pruhu ve směru od centra města a chtěl odbočit doleva do zahradnictví. V tom do něho zezadu napálil s BMW zfetovaný recidivista Tomáš Pospíšil. „Manžela přivezli včera odpoledne (tj. ve čtvrtek - pozn.red.) z Fakultní nemocnice v Olomouci. Nemůže ale moc mluvit, utrpěl vážné poranění hlavy a má zlomené obě klíční kosti. Tu havárii jsme zatím neprobírali, manžel není zatím v takovém stavu, abych ho tím zatěžovala. To, co mu udělal onen zfetovaný řidič, je neomluvitelné a budeme to samozřejmě řešit soudní cestou. Člověk se až diví, co za zvířata jezdí na silnicích,“ nebrala si servítky Ivana Slavovová, manželka řidiče, který se nyní bude dlouhé týdny dávat do pořádku a ještě ho čeká operace komplikovaně zlomených kostí. Jak Večerníku potvrdila policie, vyšetřování havárie je v plném proudu, ale viník se prochází s úsměvem po městě! A to i přesto, že jde o recidivistu s bohatou kriminální minulostí. „Ano, prověřování podezřelého probíhá na svobodě. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který podezřelému, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři roky nebo peněžitý trest,“ prozradila nám Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments