Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
07 01 skolackaSkandál ze základní školy v Čelechovicích na Hané rozsekl v úterý minulého týdne prostějovský soud. Prokázal při tom, že k sexu mezi třináctiletou dívkou a jejím spolužákem skutečně došlo! A to i přesto, že to obžalovaný popíral. Vyšlo však najevo, že si za to „holka“ mohla sama. Její mladý milenec totiž rozhodně nebyl jediným, s kým se mladá sexuální dračice vyspala...
 
V ošemetném případu sexuální aféry z Čelechovic na Hané byl vyšetřován dokonce i třináctiletý chlapec. Pro lidi z jeho okolí to byl šok. Například ředitelka čelechovické školy považovala celou věc za absolutní nesmysl a výmysl dívky, která obvinila svého kamaráda... Celá věc dospěla až před tribunál. Večerník byl úternímu jednání Okresního soudu v Prostějově naživo přítomen. Jak vyšlo najevo, že nezletilá dívka „práskla“ hned několik milenců. Jeden z nich si uplynulé úterý přišel vyslechnout i rozsudek. Přestože vinu popíral, soud prokázal, že k sexu mezi ním a náruživou školačkou skutečně došlo. „Navzdory svému věku byla dívka sexuálně naprosto bezuzdná. Z výpovědí psychologů vyplývá, že si prostřednictvím sexuálních styků získávala pozornost svého okolí. Nicméně sex ji nijak nevadil, nikdy ani neměla v úmyslu své milence nějak obvinit.  Její vrstevníci si o ní však začali povídat, že se chová jako, mírně řečeno, žena lehkých mravů. Z toho se psychicky zhroutila. Teprve v psychiatrické léčebně se svěřila s tím, k čemu došlo. Až po té bylo podáno trestní oznámení. Z těchto důvodů soud nemá důvod si myslet, že si vše vymyslela. Navíc její výpověď potvrzují i svědectví dvou kamarádek,“ zdůvodnila své rozhodnutí soudkyně Adéla Pluskalová, která ovšem při stanovení výše trestu přihlédla k řadě polehčujících okolností. „Jedinou přitěžující okolností je u obžalovaného absence doznání,“ upozornila. Mladík tak ze soudní síně odcházel s desetiměsíčním trestem, který byl na dobu dvaceti měsíců podmíněně odložen. Rozsudek však dosud nenabyl právní moci, obě strany si ponechaly lhůtu pro možnost odvolání.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments