Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 popalenaDobrá zpráva k nám přišla z Ostravy. Konkrétně z tamní fakultní nemocnice. Po několika týdnech neúprosného boje je jednatřicetiletá Veronika z Těšic u Nezamyslic na Prostějovsku už mimo přímé ohrožení života! A to je jen a jen dobře... Maminka přibližně čtyřletého syna se přesně na Nový rok 2014 polila hořlavinou a zapálila. Učinila tak kvůli nevěře svého partnera a nenadálé návštěvě jeho milenky.

Do ostravské fakultní nemocnice byla vrtulníkem transportována v kritickém stavu s popáleninami na čtyřiceti procentech těla a s malou nadějí na přežití. Několik týdnů následně strávila v bezvědomí, aby se nyní v tomto směru vše obrátilo k lepšímu. „Zdravotní stav pacientky je plně stabilizovaný. Je při vědomí a je hospitalizována na standardním lůžku Popáleninového centra nemocnice,“ sdělil v závěru uplynulého týdne exkluzivně Večerníku Tomáš Oborný, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice Ostrava. Kdy bude mladá žena propuštěna do domácího ošetřování, nám však neprozradil. „Zatím to není známo,“ podotkl.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments