Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 popalenaPamatujete ten nešťastný případ z prvního dne letošního roku, kdy se Veronika z Těšic chtěla zapálit? Pokud ano, tak věřte, že má dobrý konec. Tedy prozatím... Jednatřicetiletou ženu totiž již zanedlouho pustí z ostravské fakultní nemocnice, kde je dnes již přesně čtvrt roku. Na sever Moravy byla přitom maminka malého syna transportována vrtulníkem v kritickém stavu.

K hrozivé události došlo na Nový rok poté, co se žena kvůli nevěře svého partnera polila hořlavinou a zapálila. Jak už jsme informovali, Veronika z Těšic svůj zoufalý čin přežije. Přitom ještě před třemi měsíci nebyly prognózy v tomto směru vůbec příznivé.  Žena utrpěla popáleniny na čtyřiceti procentech těla, její stav byl kritický, několik týdnů v bezvědomí doslova bojovala o život. Nyní je její stav výrazně lepší, stále však zůstává v péči odborníků z Popáleninového centra ostravské nemocnice. „Žena je ale plně stabilizovaná, při vědomí a dále u ní probíhá doléčovací proces,“ konstatoval s uspokojením Tomáš Oborný, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice Ostrava.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-