Dobré dopoledne, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Kluci, to jste přepískli! Úterní aprílové ráno dalo příležitost žákům sedmé třídy Základní školy Prostějov, ul. E. Valenty k tomu, aby si udělali šprťouchlata ze své učitelky češtiny. Její auto totiž omotali hned několikrát toaletním papírem, což sami považovali za povedený žert. Jiného názoru však bylo vedení školy...

„Šlo o velmi nemístný vtip, nikoliv o nějakou šikanu. Chlapce ze sedmé třídy měl pan ředitel na pohovoru. Jeden z nich se přiznal, že to samé provedl v úterý ráno své mamince, a pak přemluvil spolužáky, aby toaletním papírem ´vybavili´ i vozidlo paní učitelky Telíškové,“ zareagovala na dotaz Večerníku Hana Šťastná, zástupkyně ředitele ZŠ ul. E. Valenty v Prostějově.

K žádnému potrestání hochů ale zřejmě nedojde. „Šlo o aprílový žert, jenž nebyl ze strany těchto chlapců na apríla jediný. V úterý těsně před příchodem paní učitelky jí ještě vysadili z pantů dveře od třídy se slovy, ať zaklepe... No, to už je opravdu přes hranu snesitelného humoru. Jde o nejapné žerty a kromě toho, že chlapci byli přísně pokáráni ředitelem, budou o jejich žertících informováni i rodiče. Blíží se totiž třídní schůzky,“ dodala ještě Večerníku Hana Šťastná.

Podle jejích slov žádnou aféru z provedených vtípků během prvního dubnového dne nedělá ani samotná učitelka, která vše přešla s úsměvem. Dobromilu Telíškovou se Večerník snažil zkontaktovat, ale na žádost o vyjádření elektronickou poštou do uzávěrky tohoto vydání nezareagovala.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar