Dobrý podvečer, dnes je sobota 4.4.2020
svátek slaví Ivana,
zítra Miroslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 02_nehodaJak se může obyčejná procházka se psem změnit v neštěstí, i když s dobrým koncem? K neobvyklé nehodě došlo uplynulou sobotu večer v prostějovské ulici na Šárce. Mladý muž tady venčil svého psa a ten, ač přivázán na vodítku, vběhl náhle do silnice. A jeho páneček samozřejmě také, jenomže si nevšiml přijíždějícího vozidla…

„V sobotu pátého dubna okolo osmé hodiny večerní došlo v ulici Šárka k dopravní nehodě. Pes na vodítku vběhl pod kola projíždějícího osobního vozidla Renault Laguna. Za psem vběhl do silnice i jeho majitel, šestadvacetiletý muž. Řidič Renaultu se snažil kolizi zabránit, ale nakonec došlo ke srážce s mužem. Ten ale naštěstí utrpěl jen odřeniny a po ošetření byl propuštěn z nemocnice do domácího léčení,“ potvrdila Večerníku informace, které nám do redakce zavolal pozorný čtenář, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje Marie Štrbáková.

Řidiče auta i pejskaře samozřejmě policisté podrobili dechové zkoušce. „V případě řidiče Renaultu byla negativní, ovšem majitel psa nadýchal 1,6 promile alkoholu. Nehoda je nyní v šetření,“ dodala Štrbáková.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar