Dobrý večer, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
01 policie 11Již dvakrát v průběhu posledních tří měsíců Večerník informoval o sérii krádeží, kterých se na území Prostějova dopustil muž z Ostravska. Přestože ho policie vždycky chytila a obvinila, šestatřicetiletý „chachar“ je stále na svobodě  a okrádá naše lidi dál!

„Ve středu druhého dubna zahájili prostějovští kriminalisté trestní stíhání šestatřicetiletého muže z Ostravska, kterého obvinili ze spáchání trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Tohoto skutku se dopustil v pondělí jednatřicátého března krátce před dvanáctou hodinou v jedné  z prodejen na ulici Újezd v Prostějově. Tehdy byl okraden třiasedmdesátiletý senior. Pachatel se na něho zezadu natlačil a v nestřeženém okamžiku ho okradl o peněženku s celým obsahem. Pán v ní měl dva a půl tisíce korun, tři platební karty, kartičky k účtu a další doklady osobní povahy,“ popsala další zlodějnu nepolepšitelného „chachara“ Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.  

Na základě operativního šetření a úzké spolupráci s policisty z obvodního oddělení Prostějov 1 se podařilo kriminalistům skutek objasnit. „Pachatelem je zmíněný muž z Ostravska, který pro policisty rozhodně není žádným nováčkem. Již v minulosti byl za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzen a potrestán Okresním soudem v Prostějově. Nyní mu za oba trestné činy hrozí až tříletý pobyt za mřížemi,“ dodala Urbánková.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar