Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.6.2019
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

14 biharyovaOdezva za článek z titulní strany minulého vydání o „vypráskané“ Romce, která mužům nabízela sex a přitom je velice šikovně i elegantně okrádala, nenechala na sebe dlouho čekat. Viera Biháriová ještě se dvěma snědými „bodyguardy“ vtrhla v úterý dopoledne do redakce Večerníku a napadla nejen autora článku!

„Kdo to psal? Ty zmetku, zažaluju tě a uvidíš! Nebo vypálíme tuhle redakci,“ nebrala si servítek žena, která před dvěma týdny vyfasovala za promyšlené okrádání mužů deset měsíců natvrdo. Jak Viera Biháriová, tak i jeden z jejích kumpánů drželi v ruce pepřový sprej a se zlou se sápali na jednoho z redaktorů. Tomu se společně s kolegy podařilo rozlícenou trojici cikánů vystrčit ven na ulici před redakci a přivolat Městskou policii. Ještě předtím ale Biháriová znovu otevřela dveře a její snědý kamarád „pustil“ do redakce dávku ze svého pepřového spreje!
Za pár minut to před sídlem Večerníku v Olomoucké ulici vypadalo jako při policejních manévrech. Poděkování redakce patří nejenom hlídkám městské policie, ale také dvěma naprosto profesionálně vystupujícím státním policistům. „Uvedený incident byl kvalifikován jako přestupek proti občanskému soužití a osoby podezřelé z tohoto jednání byly policisty ustanoveny,“ okomentovala naši patálii se třemi spoluobčany Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments