Dobré poledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 obesenecDalší smutná zpráva přišla uplynulý pátek odpoledne ze Ptení. V bytě rodinného domu byl právě v tento den 6. června nalezen oběšený osmaosmdesátiletý senior! Případ je o to hrůznější, že nebohého starce našla jeho rodina...

„Mohu potvrdit, že vyšetřujeme úmrtí staršího muže v obci na Prostějovsku. Lékař na místě vyloučil cizí zavinění. Více informací k tomuto neštěstí ale v tuto chvíli nemám,“ potvrdila Večerníku v sobotu odpoledne Marie Štrbáková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

„Po příjezdu našeho lékaře nebylo už muži nijak pomoci, ani resuscitace by nebyla nic platná. Byla tudíž konstatována smrt a nařízena zdravotní pitva,“ přidal Radomír Gurka, ředitel prostějovské záchranky.

Osmaosmdesátiletý muž ze Ptení byl v obci velmi oblíben a a zdejší lidé nemohou tragédii ani uvěřit. „Vykládá se tady, že v pátek byl na nějakém vyšetření v nemocnici, a když se vrátil domů, hned se oběsil. Našla ho rodina. Zřejmě se od doktorů dozvěděl něco hrozného...,“ poskytl Večerníku informaci muž ze Ptení, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován. 

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments