Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 obesenecDalší smutná zpráva přišla uplynulý pátek odpoledne ze Ptení. V bytě rodinného domu byl právě v tento den 6. června nalezen oběšený osmaosmdesátiletý senior! Případ je o to hrůznější, že nebohého starce našla jeho rodina...

„Mohu potvrdit, že vyšetřujeme úmrtí staršího muže v obci na Prostějovsku. Lékař na místě vyloučil cizí zavinění. Více informací k tomuto neštěstí ale v tuto chvíli nemám,“ potvrdila Večerníku v sobotu odpoledne Marie Štrbáková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

„Po příjezdu našeho lékaře nebylo už muži nijak pomoci, ani resuscitace by nebyla nic platná. Byla tudíž konstatována smrt a nařízena zdravotní pitva,“ přidal Radomír Gurka, ředitel prostějovské záchranky.

Osmaosmdesátiletý muž ze Ptení byl v obci velmi oblíben a a zdejší lidé nemohou tragédii ani uvěřit. „Vykládá se tady, že v pátek byl na nějakém vyšetření v nemocnici, a když se vrátil domů, hned se oběsil. Našla ho rodina. Zřejmě se od doktorů dozvěděl něco hrozného...,“ poskytl Večerníku informaci muž ze Ptení, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován. 

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-