Dobré poledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 pistakJak Večerník exkluzivně informoval již v předešlém čísle, v pátek 6. června oslavil prostějovský primátor Miroslav Pišťák své 75. narozeniny. Zatím ale jen v kruhu své rodiny a blízkých spolupracovníků. Jak totiž Večerníku prozradil, tu očekávanou velkou oslavu zatím odložil!

Před pěti lety uspořádal Miroslav Pišťák monstrózní párty na své sedmdesátiny v prostředí Hotelu Tenis Club, kam mu přišlo poblahopřát přes dvě stovky hostů. Podle informací Večerníku něco podobného plánuje i letos. „Předpokládám, že i tento rok se uskuteční akce, na kterou pozvu své přátele, ale zřejmě až někdy na konci srpna či začátkem září. Teď je hodně hektická doba a stoleté oslavy radnice a jejich organizování mají přednost. Moje narozeniny tak nakonec musejí počkat,“ prozradil v sobotu, den po svých pětasedmdesátinách, exkluzivně Večerníku primátor Statutárního města Prostějov Miroslav Pišťák.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments