Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 tabla_final2014A je hotovo! Odměny pro vítěze již třetího ročníku velké soutěže „O nejoriginálnější tablo PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku“ poznaly své nové majitele. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi často už tradičními partnery jich bylo i letos požehnaně. Ve středu 4. června si je přímo z redakce odnesli zástupci tří vítězných tříd, jejichž tabla od vás získala největší počet hlasů a katapultovala je tak na pomyslné stupně vítězů. Celkem získalo klání neuvěřitelných PADESÁT TISÍC PŘÍZNIVCŮ, do hlasování se zapojilo na deseti tisícovku čtenářů tištěného vydání Večerníku či internetových stránek www.vecernikpv.cz!

Nejvíce cen získala v letošním ročníku populární soutěže třída oktáva B z Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově za tablo, na němž sami sebe obsadili do hlavní role dobových reklam na Baťu, McDonald´s a dalších firem. O jejich vítězství rozhodl zejména druhý týden hlasování. V konečném součtu se pro pro jejich tablo vyjádřilo 2 708 přívrženců. „Šampaňské i poukazy do Brutusu si rozdělíme. Jelikož řada z nás však má po maturitě sehnanou brigádu, nebo odjíždí do zahraničí, bude pro nás už celkem problém opět se sejít. I proto jsme se rozhodli výlet na hrad věnovat dětem z prostějovského dětského domova,“ prozradila Večerníku Adéla Župková, která si ceny převzala se svým spolužákem Filipem.
Radost z cen měl i druhý pár, který do redakce Večerníku dorazil ze 4.B z Veřejnoprávní školy Trivis. Studenti této třídy jsou na něm zachyceni jako vězni, kteří byli „odsouzeni k maturitě“. Vtipný nápad došel ocenění a Trivis za něj dostal celkem 2 133 hlasů. „Ceny za druhé místo jsou super! Těšíme se na dobrou pizzu i na koncert. Co se týče výběru, bylo to tak půl na půl. Nakonec jsme se rozhodli, že vyrazíme na Michala Davida, ač druhá polovina chtěla spíše na rockovější akci ´Legendy se vrací´. Jenom nás mrzí, že s námi nepůjde naše třídní Karolína Mlčochová, která je nemocná,“ svěřila se nám den před vystoupením legendárního hitmakera Gabriela Řezníčková.
Třetí místo si za tablo z kasina v prostějovském Avionu vysloužila Švehlova střední škola polytechnická Prostějov, která obdržela celkem 1 685 hlasů. „Do kasina nikdo z nás nechodí, ale na bowling rádi vyrazíme,“ prohlásil za celou třídu Filip Kříž, který si rovněž odnesl malé občerstvení pro celou třídu.
Celá redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přeje všem prostějovským studentům, ať i v životě „po maturitě“ dokáží stále přicházet s dobrými nápady, na které budou moci být sami hrdí!

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments