Dobrý večer, dnes je neděle 22.9.2019
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sida1Minulý pátek 5. června uspořádala prostějovská společnost SIDA s.r.o. v areálu Golf Resortu v Kostelci na Hané slavnostní setkání pro své obchodní partnery, zaměstnance a další hosty při příležitosti oslav dvacet let trvání společnosti.


Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. vznikla v roce 1994 a za dobu svého působení se stala největší firmou v odvětví komerční bezpečnosti se sídlem v Prostějově a s dvoustovkou zaměstnanců i významným zaměstnavatelem v regionu.
V současné době poskytuje svoje služby pro více jak třicet firem v oblasti fyzické ostrahy a úklidů. Na pultě centralizované ochrany dohlíží nad bezpečností zhruba osmi stovek zákazníků, zejména na jejich obchody, kanceláře, rodinné domy, sklady a podobně. Vzhledem ke stabilitě a kvalitě služeb poskytovaných společností SIDA s.r.o. v oblasti pultu centralizované ochrany, využívají jejich služeb i ostatní bezpečnostní agentury, pro které v regionu zajišťuje zásah v objektu. Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. je členem Okresní hospodářské komory v Prostějově, sdružení bezpečnostních služeb KRUH pro ostrahu objektů a sdružení bezpečnostních služeb ONI pro ostrahu vozidel a mobilních objektů. Jako sociálně odpovědná firma podporuje neziskový sektor a neziskové projekty. Nejznámějším počinem této firmy je každoroční účast na pořádání mezinárodního hokejového turnaje mládeže pod názvem SIDA CUP, kdy v letošním roce proběhl již šestý ročník.
Na začátky, vývoj a vizi společnosti SIDA s.r.o. se Večerník zeptal prvního zaměstnance a nyní ředitele této společnosti Jiřího Netušila. „Začátky působení na trhu komerční bezpečnosti společnosti SIDA s.r.o. nebyly vůbec jednoduché. V roce 1994 jsme vstupovali do oblasti, ve které na teritoriu našeho regionu působily již zavedené a fungující společnosti. Od počátku jsme se chtěli profilovat jako prostějovská společnost a naše ambice byly pokrýt službami pouze region Střední Moravy a to z důvodu potřeby kvalitně řídit i kontrolovat dodávky našich služeb, což na delší vzdálenosti bývá často problematické. Dodávky jsou postaveny na výkonu pracovníků v reálném čase, tudíž naše práce je dodávat hodiny ostrahy, a to čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu a třistapětašedesát dnů v roce. Každá chyba některého ze zaměstnanců může mít značné následky a opravit se nedá nic, neboť čas se posunout dozadu nedá. A tato filozofie firmy přetrvává dodnes. Chceme dodávat naše služby tam, kde na zaměstnance vidíme a se zákazníky můžeme být v pravidelném kontaktu, případně na jejich požadavky operativně reagovat.
I to byl jeden z určujících faktorů, že se nám z nuly podařilo vybudovat fungující a stabilní společnost,“ řekl Jiří Netušil, ředitel Bezpečnostní a úklidové agentury SIDA s.r.o. v Prostějově. Dalším významným faktorem v růstu firmy byla i skutečnost, že jsme nikdy neváhali investovat do technického rozvoje firmy. „Byli jsme první, kdo v Prostějově zavedl rádiový pult centrální ochrany a to v době, kdy ostatní bezpečnostní agentury i Policie ČR byly schopny střežit objekty pouze prostřednictvím lehce napadnutelných telefonních linek. Stejně tak jsme byli první, kdo zřídil samostatné dohledové centrum kamerových systémů. Za to, že firma SIDA s.r.o. je nyní v dobré kondici, vděčíme především našim zaměstnancům, zákazníkům a partnerům, za což jim všem chci touto cestou poděkovat. Do budoucna si přeji, aby rozvoj firmy pokračoval a byli jsme schopni bezezbytku naplňovat požadavky našich odběratelů,“ přeje si Jiří Netušil.
24 sida2

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments