Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 13.8.2020
svátek slaví Alena,
zítra Alan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sida1Minulý pátek 5. června uspořádala prostějovská společnost SIDA s.r.o. v areálu Golf Resortu v Kostelci na Hané slavnostní setkání pro své obchodní partnery, zaměstnance a další hosty při příležitosti oslav dvacet let trvání společnosti.


Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. vznikla v roce 1994 a za dobu svého působení se stala největší firmou v odvětví komerční bezpečnosti se sídlem v Prostějově a s dvoustovkou zaměstnanců i významným zaměstnavatelem v regionu.
V současné době poskytuje svoje služby pro více jak třicet firem v oblasti fyzické ostrahy a úklidů. Na pultě centralizované ochrany dohlíží nad bezpečností zhruba osmi stovek zákazníků, zejména na jejich obchody, kanceláře, rodinné domy, sklady a podobně. Vzhledem ke stabilitě a kvalitě služeb poskytovaných společností SIDA s.r.o. v oblasti pultu centralizované ochrany, využívají jejich služeb i ostatní bezpečnostní agentury, pro které v regionu zajišťuje zásah v objektu. Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. je členem Okresní hospodářské komory v Prostějově, sdružení bezpečnostních služeb KRUH pro ostrahu objektů a sdružení bezpečnostních služeb ONI pro ostrahu vozidel a mobilních objektů. Jako sociálně odpovědná firma podporuje neziskový sektor a neziskové projekty. Nejznámějším počinem této firmy je každoroční účast na pořádání mezinárodního hokejového turnaje mládeže pod názvem SIDA CUP, kdy v letošním roce proběhl již šestý ročník.
Na začátky, vývoj a vizi společnosti SIDA s.r.o. se Večerník zeptal prvního zaměstnance a nyní ředitele této společnosti Jiřího Netušila. „Začátky působení na trhu komerční bezpečnosti společnosti SIDA s.r.o. nebyly vůbec jednoduché. V roce 1994 jsme vstupovali do oblasti, ve které na teritoriu našeho regionu působily již zavedené a fungující společnosti. Od počátku jsme se chtěli profilovat jako prostějovská společnost a naše ambice byly pokrýt službami pouze region Střední Moravy a to z důvodu potřeby kvalitně řídit i kontrolovat dodávky našich služeb, což na delší vzdálenosti bývá často problematické. Dodávky jsou postaveny na výkonu pracovníků v reálném čase, tudíž naše práce je dodávat hodiny ostrahy, a to čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu a třistapětašedesát dnů v roce. Každá chyba některého ze zaměstnanců může mít značné následky a opravit se nedá nic, neboť čas se posunout dozadu nedá. A tato filozofie firmy přetrvává dodnes. Chceme dodávat naše služby tam, kde na zaměstnance vidíme a se zákazníky můžeme být v pravidelném kontaktu, případně na jejich požadavky operativně reagovat.
I to byl jeden z určujících faktorů, že se nám z nuly podařilo vybudovat fungující a stabilní společnost,“ řekl Jiří Netušil, ředitel Bezpečnostní a úklidové agentury SIDA s.r.o. v Prostějově. Dalším významným faktorem v růstu firmy byla i skutečnost, že jsme nikdy neváhali investovat do technického rozvoje firmy. „Byli jsme první, kdo v Prostějově zavedl rádiový pult centrální ochrany a to v době, kdy ostatní bezpečnostní agentury i Policie ČR byly schopny střežit objekty pouze prostřednictvím lehce napadnutelných telefonních linek. Stejně tak jsme byli první, kdo zřídil samostatné dohledové centrum kamerových systémů. Za to, že firma SIDA s.r.o. je nyní v dobré kondici, vděčíme především našim zaměstnancům, zákazníkům a partnerům, za což jim všem chci touto cestou poděkovat. Do budoucna si přeji, aby rozvoj firmy pokračoval a byli jsme schopni bezezbytku naplňovat požadavky našich odběratelů,“ přeje si Jiří Netušil.
24 sida2

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-