Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sida1Minulý pátek 5. června uspořádala prostějovská společnost SIDA s.r.o. v areálu Golf Resortu v Kostelci na Hané slavnostní setkání pro své obchodní partnery, zaměstnance a další hosty při příležitosti oslav dvacet let trvání společnosti.


Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. vznikla v roce 1994 a za dobu svého působení se stala největší firmou v odvětví komerční bezpečnosti se sídlem v Prostějově a s dvoustovkou zaměstnanců i významným zaměstnavatelem v regionu.
V současné době poskytuje svoje služby pro více jak třicet firem v oblasti fyzické ostrahy a úklidů. Na pultě centralizované ochrany dohlíží nad bezpečností zhruba osmi stovek zákazníků, zejména na jejich obchody, kanceláře, rodinné domy, sklady a podobně. Vzhledem ke stabilitě a kvalitě služeb poskytovaných společností SIDA s.r.o. v oblasti pultu centralizované ochrany, využívají jejich služeb i ostatní bezpečnostní agentury, pro které v regionu zajišťuje zásah v objektu. Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. je členem Okresní hospodářské komory v Prostějově, sdružení bezpečnostních služeb KRUH pro ostrahu objektů a sdružení bezpečnostních služeb ONI pro ostrahu vozidel a mobilních objektů. Jako sociálně odpovědná firma podporuje neziskový sektor a neziskové projekty. Nejznámějším počinem této firmy je každoroční účast na pořádání mezinárodního hokejového turnaje mládeže pod názvem SIDA CUP, kdy v letošním roce proběhl již šestý ročník.
Na začátky, vývoj a vizi společnosti SIDA s.r.o. se Večerník zeptal prvního zaměstnance a nyní ředitele této společnosti Jiřího Netušila. „Začátky působení na trhu komerční bezpečnosti společnosti SIDA s.r.o. nebyly vůbec jednoduché. V roce 1994 jsme vstupovali do oblasti, ve které na teritoriu našeho regionu působily již zavedené a fungující společnosti. Od počátku jsme se chtěli profilovat jako prostějovská společnost a naše ambice byly pokrýt službami pouze region Střední Moravy a to z důvodu potřeby kvalitně řídit i kontrolovat dodávky našich služeb, což na delší vzdálenosti bývá často problematické. Dodávky jsou postaveny na výkonu pracovníků v reálném čase, tudíž naše práce je dodávat hodiny ostrahy, a to čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu a třistapětašedesát dnů v roce. Každá chyba některého ze zaměstnanců může mít značné následky a opravit se nedá nic, neboť čas se posunout dozadu nedá. A tato filozofie firmy přetrvává dodnes. Chceme dodávat naše služby tam, kde na zaměstnance vidíme a se zákazníky můžeme být v pravidelném kontaktu, případně na jejich požadavky operativně reagovat.
I to byl jeden z určujících faktorů, že se nám z nuly podařilo vybudovat fungující a stabilní společnost,“ řekl Jiří Netušil, ředitel Bezpečnostní a úklidové agentury SIDA s.r.o. v Prostějově. Dalším významným faktorem v růstu firmy byla i skutečnost, že jsme nikdy neváhali investovat do technického rozvoje firmy. „Byli jsme první, kdo v Prostějově zavedl rádiový pult centrální ochrany a to v době, kdy ostatní bezpečnostní agentury i Policie ČR byly schopny střežit objekty pouze prostřednictvím lehce napadnutelných telefonních linek. Stejně tak jsme byli první, kdo zřídil samostatné dohledové centrum kamerových systémů. Za to, že firma SIDA s.r.o. je nyní v dobré kondici, vděčíme především našim zaměstnancům, zákazníkům a partnerům, za což jim všem chci touto cestou poděkovat. Do budoucna si přeji, aby rozvoj firmy pokračoval a byli jsme schopni bezezbytku naplňovat požadavky našich odběratelů,“ přeje si Jiří Netušil.
24 sida2

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments