Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sosikJen obrovské štěstí a bleskurychlý zásah prvního náměstka primátora odvrátily tragédii, k níž mohlo dojít přímo na radnici. Soukromého podnikatele Vlastimila Sosíka postihla při jednání s Jiřím Pospíšilem mozková příhoda s epileptickým záchvatem. Upadl do bezvědomí, probral se až v sanitce...

„Byl to můj neotřesnější okamžik v životě. Stalo se to v úterý dvacátého května, kdy jsem na radnici navštívil svého dlouholetého kamaráda Jiřího Pospíšila. Po pár minutách našeho jednání se mi začala nějak motat hlava a nebyl jsem schopen souvisle mluvit. Přímo jsem koktal a poslední, co si pamatuji, je vyděšený pohled Jirky Pospíšila. Pak už nevím nic, probral jsem se až v sanitce, která mě odvážela do nemocnice,“ svěřil se exkluzivně Večerníku Vlastimil Sosík z Čelčic, který se jako bývalý dlouholetý pedagog dnes živí finančním poradenstvím. „Později se prokázalo, že jsem utrpěl mozkovou příhodu spojenou s epileptickým záchvatem. Bylo to ale z ničeho nic, nikdy jsem neměl zdravotní problémy, v životě jsem nebyl v nemocnici. Až teď! A nebýt Jiřího Pospíšila, který mi ve své kanceláři okamžitě v mém bezvědomí vytáhl zapadlý jazyk a zavolal sanitku, už bych si tu s vámi nepovídal...,“ poskytl Večerníku další informace Vlastimil Sosík, kterého po týdenní hospitalizaci již propustili z nemocnice.
Večerník samozřejmě oslovil i prvního náměstka primátora Statutárního města Prostějov Jiřího Pospíšila, který Vlastimilu Sosíkovi bezpochyby zachránil život. „Myslím si, že by tak určitě jednal každý. Považuji to za normální věc, že člověk pomůže druhému,“ konstatoval stručně Jiří Pospíšil.
Skutečně by tak reagoval každý?

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments