Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 cikanska_krasaČervenec 2007. Na Husově náměstí v Prostějově byl postřelen Josef Lakatoš, strýc krásné olašské princezny Mercedes. Ta byla pár dní předtím unesena klanem olašských Romů do Ostravy.

A právě kvůli tomu začala válka mezi cikány z Prostějova a Ostravy. Teď, po bezmála sedmi letech, tu máme něco podobného. Zmizela další mladá Romka!
Už na začátku května tohoto roku vyhlásila prostějovská policie celostátní pátrání po šestnáctileté SOFII RAFAELOVÉ. V policejní databázi je vedena jako pohřešovaná
a dosud se strážcům zákona nepodařil zjistit její současný pobyt. „Dívka měří mezi 165 až 170 centimetry, má hubenou postavu, hnědé oči a hnědé rovné vlasy, na kterých má melír,“ vypichuje popis zmizelé dívky z pátrací relace Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Prostějovem se přitom šíří spekulace, že právě tento případ se jako vejce vejci podobá únosu tehdy patnáctileté Mercedes Lakatošové z roku 2007. „S Mercedes bych to vůbec nespojoval, v případě Sofie jde o úplně něco jiného. Ta prostě do Ostravy utekla sama,“ je přesvědčen Ladislav Lakatoš, boss prostějovských olašských Romů. Jak dodal, on sám je ve spojení s rodinou Rafaelů a s policií při pátrání po pohřešované Sofii všichni úzce spolupracují. „Všechno je hrozně čerstvé, nechte to teď být. Uvidíme, co z toho časem vyleze...,“ vyzval Večerník Ladislav Lakatoš.
Policie zmizení šestnáctileté Sofie Rafaelové nijak nekomentuje a odkazuje na fakta zveřejněná v pátrací relaci na policejních internetových stránkách.
Večerník bude celou kauzu pochopitelně i nadále sledovat.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-