Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 vylukaProvozovatel dráhy SŽDC informuje, že od 14. července 2014 od 8.00 hodin nepřetržitě až do 18. července 2014 do 16.55 hodin bude probíhat výluka v úseku Nezamyslice - Prostějov a Olomouc - Nezamyslice.

České dráhy proto musí přistoupit k opatření, kdy jsou rychlíky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Nezamyslice - Prostějov, hlavní nádraží. Všechny rychlíky a spěšné vlaky jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov. Za většinu osobních vlaků jsou vedeny dva spoje náhradní autobusové dopravy v úseku Nezamyslice - Prostějov, jeden dříve, tak aby přijel včas, a druhý dle pravidelného odjezdu, který přejede do cílové stanice opožděn. Návazné vlaky jsou pouze ty, které odjíždějí po pravidelném příjezdu spoje náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.
Z důvodu odlišné jízdní doby bude po dobu výluky platit výlukový jízdní řád náhradní autobusové dopravy, věnujte zvýšenou pozornost při plánování cesty po této trati. Ve všech spojích náhradní autobusové dopravy, které nahrazují rychlíky, bude zajištěna přeprava jízdních kol dodávkovým automobilem v počtu zhruba deseti kusů jízdních kol.
Zastávky náhradní autobusové dopravy budou umístěny v Nezamyslicích před staniční budovou, v Doloplazech na zastávce linkových autobusů, v Pivíně na křižovatce silnice pod železniční stanicí, v Čelčicích - na hlavní silnici zastávka linkových autobusů Čelčice, v Bedihošti na zastávce linkových autobusů Bedihošť a v Prostějově na hlavním nádraží před nádražní budovou vlevo, u stanoviště autobusů „G“.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-