Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 1.10.2020
svátek slaví Igor,
zítra Olívie a Oliver
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 kastylDlouhá léta byl v hledáčku policejních pátračů. To se po Klausově novoroční amnestii změnilo. Následně si Prostějovan Bruno Kaštyl obnovil zrušený živnostenský list a i se svým bratrem začal podnikat. Společně objíždí závodní a školní jídelny, přičemž firmám i zaměstnancům nabízí nádobí. Moc dobré jméno přitom našemu městu nedělají...

Bruno Kaštyl nyní působí zejména v jižních Čechách a na Vysočině. Na svoji firmu s prostějovskou adresou prodává vybavení do kuchyně. Stížnosti na jeho neseriózní jednání dorazily až do redakce Večerníku! „Letos v únoru jsem si od muže, který se představil jako Bruno Kaštyl, koupila sadu hrnců za necelé čtyři tisíce korun. Slíbil mi, že následně dodá ještě osmnácti dílnou sadu talířů, příborů i sadu sklenic na červené a bílé víno. Tím mě přesvědčil. Peníze jsem mu dala nejen já, ale i další dvě kolegyně. Jenže do dneška jsme kromě hrnců nic nedostaly. Dočkaly jsem se jenom spousty neuvěřitelných výmluv a výmyslů. Chtěla bych všechny před tímto člověkem varovat,“ obrátila se na nás paní Eva, která nepochybně není jedinou, kdo má s Bruno Kaštylem problém. Vždyť jen na internetu lze najít rozsáhlou diskusi, do které se zapojilo hned několik rozčilených žen. Podle nich je pan Kaštyl pouze podvodník, který slibuje něco, co nehodlá splnit.
Večerníku se Bruno Kaštyla podařilo zkontaktovat. O tom, že by na svoje zákazníky „ušil boudu“, nechtěl nic slyšet. „Dosud nedodané zboží, o němž mluvíte, bylo součástí reklamní akce. Jako takové bylo poskytováno zdarma. Zákazníkům bude dodáno při dalším závozu do jižních Čech. Nejpozději by se tak mělo stát do konce července,“ přislíbil Bruno Kaštyl. Na otázku, proč se na jeho adresu valí takové množství stížností, a jak je možné, že tolik zákazníků nepochopitelně dlouho čeká na slíbené zboží, nám však pan Kaštyl nedokázal smysluplně odpovědět.
Na druhou stranu nelze s určitostí říct, že by jeho jednání bylo vyloženě protizákonné. Faktem však je, že se nepochybně pohybuje na hodně tenké hraně. A hodně lidí má pak na prostějovského podnikatele pořádnou pifku.
O tom, zda se mu jeho sliby o dodání slíbeného zboží nakonec skutečně podaří splnit, vás bude Večerník na svých stránkách samozřejmě informovat.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-