Dobré dopoledne, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 pozar1Tak to bylo na poslední chvíli. Při požáru garáže předminulou neděli v Čechovicích hasiči vynesli z ohně propan-butanovou láhev. Nebýt toho, mohlo dojít ještě k většímu neštěstí.

„V neděli 13. července byl těsně před půl sedmou ráno oznámen na naše operační středisko požár garáže v Čechovicích. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Prostějova a dobrovolní hasiči z Vrahovic a Krasic,“ informovala Večerník Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří uvnitř garáže, která stála u rodinného domu. „Garáž využíval majitel spíše jako dílnu, byla vybavena starším nábytkem a nebylo v ní zaparkované vozidlo. Průzkumem uvnitř nalezli hasiči propan-butanovou láhev, kterou vynesli ven a ochladili na volném prostranství. Požár zničil vybavení garáže, starší nábytek a rozšířil se také do mezistropních prostor,“ přiblížila situaci z místa požáru mluvčí krajských hasičů.

Při požáru nebyl naštěstí nikdo zraněn, plameny se nedostaly mimo prostor garáže. Výši škody vyčíslil majitel na 150 tisíc korun, příčina vzniku požáru se šetří.


29 pozar2

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: neděle 18. srpen 2019 7:11

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments