Dobré dopoledne, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_3To jsou fofry! Teprve 11. července vznikl při Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality, Generálního finančního ředitelství a Generálního ředitelství cel nový speciální tým KOBRA, zabývající se závažnou hospodářskou kriminalitou. A Kobra kousala už i v Prostějově!

Jak se Večerník dozvěděl, velmi rušno bylo ve čtvrtek v ulici Dr. Uhra. Zhruba desítka policistů v uniformách, ale i v civilu, vtrhla do jednoho z domů. „V poutech odtud odvezli chlapa, sousedé tvrdí, že provozuje bazar v Plumlovské ulici,“ prozradil Večerníku jeden z mužů v nedaleké restauraci.
Aniž by Večerník tušil, že zatčení má něco společného s pácháním hospodářské kriminality, odpověď policie na dotaz Večerníku leccos naznačila. Přestože se mluvčí krajské policie k tomuto případu nechtěla konkrétně vyjádřit, z jejich slov si můžeme vše domyslet.
„V těchto dnech odbor hospodářské kriminality Krajského ředitelství Policie ČR provádí realizaci rozsáhlé hospodářské daňové trestné činnosti.
V rámci realizace jsou prováděny desítky dokumentačních úkonů v celém kraji. V souvislosti s touto trestnou činností bylo zadrženo několik osob. Vzhledem k tomu, že vyšetřování je na samém počátku, nebudeme nyní sdělovat více informací,“ uvedla Marta Vlachová,“ mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: neděle 18. srpen 2019 7:11

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments