Dobrý podvečer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 nehoda olomoucka 06K uzavření vjezdu z Olomoucké do Sladkovského a Barákovy ulice se v pondělí dopoledne přidaly pro řidiče další komplikace. Ti, kteří hodlali kolem jedenácté hodiny jet z centra směrem k Domu služeb a dál, museli se připravit na dlouhé popojíždění s pomalu se posouvající koloně, následně policie úsek od křižovatky s Vápenicí po železniční přejezd na chvíli uzavřela.

Na vině byla dopravní nehoda na místě spojujícím Olomouckou s ulicemi Lužická a Šafaříkova. Střet odnesl zejména stříbrný opel, z něhož unikl provozní kapaliny a pro nějž musela přijet odtahovka.
„Z prvotního šetření vyplývá, že ke střetu došlo v okamžiku, kdy vozidlo Opel Omega, za jehož volantem seděl 58 letý řidič, vyjíždělo z ulice Šafaříkovy, označené jako vedlejší silnice a po hlavní silnici ve směru od Držovic projíždělo osobní vozidlo VW Passat (řízeno 36 letou řidičkou). Po střetu zůstala obě vozidla v křižovatce. Podle prvotní lékařské zprávy došlo při nehodě k lehkému zranění řidičky VW Passatu, která byla po ošetření v nemocnici propuštěna do domácího léčení. Alkohol u obou účastníků byl vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun. Nehodu nadále šetří policisté dopravního inspektorátu a zjišťují všechny její okolnosti,” popsala Irena Urbánková.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-