Dobrý večer, dnes je pátek 14.8.2020
svátek slaví Alan,
zítra Hana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 triatlonVšichni, kteří milují sport a dobrou společnost, jsou zváni na sobotu 26. července k Čertovým rybníkům u Čunína. Od devíti hodin se tu začnou scházet účastníci konického triatlonu vyhlášeného svou přátelskou atmosférou. Dvanáctý ročník závodu Veteran Steel Man bude odstartován v jedenáct hodin.

Konický triatlon je určen především pro neprofesionální sportovce či sportovkyně. Svou obtížností však uspokojí i zaryté „železné“ muže a ženy. Klání se skládá z 800 metrového plavání v Čertových rybnících u obce Čunín, 46 kilometrové cyklistiky členitým terénem přes Konici, Biskupice a Úsobrno a 7,2 kilometrů dlouhého běhu v okolí Čertových rybníků. Pro účastníky, kteří si chtějí závod vyzkoušet, organizátoři připravili variantu Hobby triatlon na polovičních úsecích.
Prostředí Čertových rybníků letos již podruhé poskytne dokonalé zázemí jak pro začátek triatlonu, tak i pro jeho zakončení. „Na všechny účastníky čeká po doběhnutí do cíle občerstvení v podobě nápojů a lahodných pochutin. Pro vítěze budou připraveny hodnotné ceny. Každý z účastníků bez ohledu na umístění pak obdrží tričko s logem závodu,“ navnadil hlavní organizátor akce Jan Kovanda.
Tradice tohoto závodu byla založena v roce 2003 skupinkou sportovních nadšenců okolo Milana Dvořáka. Do vínku akce bylo dáno motto: Turisticko-sportovní závod, kde hlavní kategorií je kategorie muži nad 50 let. Po nesnázích původních pořadatelů na tradici závodu loni dokázali navázat současní organizátoři. Přihlásit se k závodu Veteran Steel Man je možné na webových stránkách nebo přímo na místě konání. Více o triatlonu Veteran Steel Man naleznete na webových stránkách www.veteransteelman.cz nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Za celou akcí stojí i sponzorské dary logistické firmy Famous Pacific Shipping, stavební společnosti Jumar, tiskárny Properus a Čertových rybníků, bez jejichž podpory by realizace triatlonu nebyla možná.

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-