Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 triatlonVšichni, kteří milují sport a dobrou společnost, jsou zváni na sobotu 26. července k Čertovým rybníkům u Čunína. Od devíti hodin se tu začnou scházet účastníci konického triatlonu vyhlášeného svou přátelskou atmosférou. Dvanáctý ročník závodu Veteran Steel Man bude odstartován v jedenáct hodin.

Konický triatlon je určen především pro neprofesionální sportovce či sportovkyně. Svou obtížností však uspokojí i zaryté „železné“ muže a ženy. Klání se skládá z 800 metrového plavání v Čertových rybnících u obce Čunín, 46 kilometrové cyklistiky členitým terénem přes Konici, Biskupice a Úsobrno a 7,2 kilometrů dlouhého běhu v okolí Čertových rybníků. Pro účastníky, kteří si chtějí závod vyzkoušet, organizátoři připravili variantu Hobby triatlon na polovičních úsecích.
Prostředí Čertových rybníků letos již podruhé poskytne dokonalé zázemí jak pro začátek triatlonu, tak i pro jeho zakončení. „Na všechny účastníky čeká po doběhnutí do cíle občerstvení v podobě nápojů a lahodných pochutin. Pro vítěze budou připraveny hodnotné ceny. Každý z účastníků bez ohledu na umístění pak obdrží tričko s logem závodu,“ navnadil hlavní organizátor akce Jan Kovanda.
Tradice tohoto závodu byla založena v roce 2003 skupinkou sportovních nadšenců okolo Milana Dvořáka. Do vínku akce bylo dáno motto: Turisticko-sportovní závod, kde hlavní kategorií je kategorie muži nad 50 let. Po nesnázích původních pořadatelů na tradici závodu loni dokázali navázat současní organizátoři. Přihlásit se k závodu Veteran Steel Man je možné na webových stránkách nebo přímo na místě konání. Více o triatlonu Veteran Steel Man naleznete na webových stránkách www.veteransteelman.cz nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Za celou akcí stojí i sponzorské dary logistické firmy Famous Pacific Shipping, stavební společnosti Jumar, tiskárny Properus a Čertových rybníků, bez jejichž podpory by realizace triatlonu nebyla možná.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments