Dobré ráno, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 triatlonVšichni, kteří milují sport a dobrou společnost, jsou zváni na sobotu 26. července k Čertovým rybníkům u Čunína. Od devíti hodin se tu začnou scházet účastníci konického triatlonu vyhlášeného svou přátelskou atmosférou. Dvanáctý ročník závodu Veteran Steel Man bude odstartován v jedenáct hodin.

Konický triatlon je určen především pro neprofesionální sportovce či sportovkyně. Svou obtížností však uspokojí i zaryté „železné“ muže a ženy. Klání se skládá z 800 metrového plavání v Čertových rybnících u obce Čunín, 46 kilometrové cyklistiky členitým terénem přes Konici, Biskupice a Úsobrno a 7,2 kilometrů dlouhého běhu v okolí Čertových rybníků. Pro účastníky, kteří si chtějí závod vyzkoušet, organizátoři připravili variantu Hobby triatlon na polovičních úsecích.
Prostředí Čertových rybníků letos již podruhé poskytne dokonalé zázemí jak pro začátek triatlonu, tak i pro jeho zakončení. „Na všechny účastníky čeká po doběhnutí do cíle občerstvení v podobě nápojů a lahodných pochutin. Pro vítěze budou připraveny hodnotné ceny. Každý z účastníků bez ohledu na umístění pak obdrží tričko s logem závodu,“ navnadil hlavní organizátor akce Jan Kovanda.
Tradice tohoto závodu byla založena v roce 2003 skupinkou sportovních nadšenců okolo Milana Dvořáka. Do vínku akce bylo dáno motto: Turisticko-sportovní závod, kde hlavní kategorií je kategorie muži nad 50 let. Po nesnázích původních pořadatelů na tradici závodu loni dokázali navázat současní organizátoři. Přihlásit se k závodu Veteran Steel Man je možné na webových stránkách nebo přímo na místě konání. Více o triatlonu Veteran Steel Man naleznete na webových stránkách www.veteransteelman.cz nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Za celou akcí stojí i sponzorské dary logistické firmy Famous Pacific Shipping, stavební společnosti Jumar, tiskárny Properus a Čertových rybníků, bez jejichž podpory by realizace triatlonu nebyla možná.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments