Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 triatlonVšichni, kteří milují sport a dobrou společnost, jsou zváni na sobotu 26. července k Čertovým rybníkům u Čunína. Od devíti hodin se tu začnou scházet účastníci konického triatlonu vyhlášeného svou přátelskou atmosférou. Dvanáctý ročník závodu Veteran Steel Man bude odstartován v jedenáct hodin.

Konický triatlon je určen především pro neprofesionální sportovce či sportovkyně. Svou obtížností však uspokojí i zaryté „železné“ muže a ženy. Klání se skládá z 800 metrového plavání v Čertových rybnících u obce Čunín, 46 kilometrové cyklistiky členitým terénem přes Konici, Biskupice a Úsobrno a 7,2 kilometrů dlouhého běhu v okolí Čertových rybníků. Pro účastníky, kteří si chtějí závod vyzkoušet, organizátoři připravili variantu Hobby triatlon na polovičních úsecích.
Prostředí Čertových rybníků letos již podruhé poskytne dokonalé zázemí jak pro začátek triatlonu, tak i pro jeho zakončení. „Na všechny účastníky čeká po doběhnutí do cíle občerstvení v podobě nápojů a lahodných pochutin. Pro vítěze budou připraveny hodnotné ceny. Každý z účastníků bez ohledu na umístění pak obdrží tričko s logem závodu,“ navnadil hlavní organizátor akce Jan Kovanda.
Tradice tohoto závodu byla založena v roce 2003 skupinkou sportovních nadšenců okolo Milana Dvořáka. Do vínku akce bylo dáno motto: Turisticko-sportovní závod, kde hlavní kategorií je kategorie muži nad 50 let. Po nesnázích původních pořadatelů na tradici závodu loni dokázali navázat současní organizátoři. Přihlásit se k závodu Veteran Steel Man je možné na webových stránkách nebo přímo na místě konání. Více o triatlonu Veteran Steel Man naleznete na webových stránkách www.veteransteelman.cz nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Za celou akcí stojí i sponzorské dary logistické firmy Famous Pacific Shipping, stavební společnosti Jumar, tiskárny Properus a Čertových rybníků, bez jejichž podpory by realizace triatlonu nebyla možná.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments