Příjemnou noc, dnes je středa 28.10.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Silvie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 vrahovice_nehodaK dopravní nehodě dvou automobilů došlo ve čtvrtečních ranních hodinách v okrajové části Prostějova - Vrahovicích. Na místě zasahovaly i složky Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, přivolán byl také vrtulník na převoz zraněných.

"Ve čtvrtek 9. srpna 2012 byla v 7:27 hodin nahlášena na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje dopravní nehoda mezi obcemi Vrahovice a Kralice na Hané. Na místo jsme vyslali dvě vozidla z Požární stanice v Prostějově," sdělila nám tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje por.Bc.Ing. Vladimíra Hacsiková. Místo nehody je docela přehledné, ovšem i zde se již v minulosti stalo několik vážných dopravních nehod. Ta dnešní se naštěstí obešla bez vážnějších následků. "Hasiči po příjezdu zjistili, že při dopravní nehodě došlo ke srážce dvou vozidel, a to nákladního vozidla Volvo a osobního vozidla Škoda Felicia. Při nehodě se zranily dvě osoby, z nichž řidičku odvezla sanitka na ošetření do nemocnice, druhý řidič byl transportován vrtulníkem letecké zdravotnické záchranné služby do FN Olomouc," dodala Hacsiková. Komunikace byla následně uzavřena, Hasiči provedli protipožární opatření a po vyšetření nehody Policií ČR uklidili vozovku.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-