Příjemnou noc, dnes je středa 28.10.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Silvie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 trznice_sexTo jsou nám věci! Starou tržnici, která zřejmě brzy padne k zemi, využila prostějovská omladina k milování. Své nám o tom přišel do redakce říct jeden z pobouřených občanů.
„Šel jsem nedávno v sobotu v noci okolo Společenského domu a na chvíli jsem si s kamarádem sedl na lavici v tržnici. Bylo kolem mě pár mladých pubescentů. Najednou se tam přiřítil nějaký pár zhruba patnáctiletých, holka roztáhla nohy a …!

No, co vám budu vykládat, kluk si na ni lehl a zhruba tak dvacet minut se oddávali nezřízeném sexu. Vůbec jim nevadilo, že okolo nich jsou další mladíci a o pár metrů dál sedím já s kamarádem,“ svěřil se Večerníku se svým zážitkem pan M. B. z Prostějova. Myslíte si, že šlo o případ pro strážníky městské policie? Těžko! „Už jsme v minulosti řešili několik podobných záležitostí, kdy nám byl nahlášen souložící pár v autě na parkovišti, v parku v křoví či na lavičce nebo dokonce i v supermarketu na toaletách. Vždycky jde o choulostivou věc, a ne vždy jde o něco protizákonného. Pokud ovšem dotyčným není méně jak patnáct let nebo se nedopouští veřejného pohoršení,“ uvedl Jan Nagy, velitel Městské policie v Prostějově. „V drtivé většině případů necháváme milence bez rušení dokončit jejich činnost,“ dodal s úsměvem šéf prostějovských strážníků.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-