Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 kos1FOTO: Nevybíravý útok se odehrál o silvestrovské noci na rohu ulic Mozartova a Dr. Horáka v Prostějově. Naštěstí se nejednalo o škodu na zdraví, ale „pouze“ na majetku. Obětí brutálního vandala se totiž stal plastový odpadkový koš.

Jak je patrné z fotografií pořízených druhého ledna ráno, koš se po vandalském napadení rozdělil na dvě části, které už byly na rozdíl od Nového roku odsunuty z chodníku na trávník. Vzhledem k tomu, že tento odpadkový koš hojně využívají místní pejskaři, kteří jej plní exkrementy svých domácích mazlíčků, povalovaly se mezi vysypaným obsahem koše psí výkaly v širokém perimetru.
Nad nesmyslností útoku kroutili hlavou kolemjdoucí. „Myšlenkové pochody podnapilých jedinců nelze pochopit, to jsou stinné stránky silvestrovských oslav. Ještě že to odnesl „jen“ tento koš,“ hledala aspoň nějaká pozitiva při odsouzení vandalského chování starší paní.
Prostějovský podnik .A.S.A. Technické služby bude mít jako každoročně počátkem roku práci s úklidem města a samozřejmě sčítá také škody. Jednou z položek bude i tento odpadkový koš.

01 kos2

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments