Dobré odpoledne, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

hasiciNamrzající vozovka způsobovala v noci ze čtvrtku na pátek komplikace na celém Prostějovsku. Český hydrometeorologický ústav vydal v pátek již třetí výstrahu pro území Olomouckého kraje. Silný vítr tak postupně doplnily možné problémy s náledím.

„Profesionální a dobrovolné jednotky hasičů od pozdních večerních hodin zasahovaly u tří dopravních nehod. Namrzající vozovka způsobila problémy na rychlostních komunikacích - R46 v úseku příjezdu do Olomouce od Prostějova a R35 nedaleko sjezdu Olomouc Nemilany, dále na kilometrovníku 297 poblíž Lipníku nad Bečvou,” informoval tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Všechny případy měly stejný průběh, kolize vozidel na komunikacích pokrytých ledovkou. Naštěstí se nehody obešly bez zranění. „Pro zasahující hasiče nicméně velmi nebezpečné zásahy, doslova každé projíždějící vozidlo ohrožovalo jednotky při jejich činnosti. Ze všech míst hasiči navíc potvrzovali problémy s dojezdem a také odjezdem z dopravních nehod,” dodal Hošák

Situaci sledujeme a v případě dalších komplikací vás budeme informovat.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments