Dobré ráno, dnes je pondělí 14.10.2019
svátek slaví Agáta,
zítra Tereza
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 pv recyklingVelká podzimní soutěž firmy působící v oblasti výkupu a likvidace kovů, autovraků včetně ekologické likvidace, výrobních a strojních zařízení i dalšího zpracování kovového odpadu, probíhala od poloviny října do poloviny prosince. Zúčastnil se jí každý zákazník, který obdržel při výplatě za odevzdaný odpad takzvanou výkupku, která byla zařazena do soutěže.

Podmínkou VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE bylo přivézt jakýkoli kovový odpad do kovošrotu PV-RECYKLING ve Vrahovické ulici. „Každý takový zákazník byl zařazen do slosování o dvacet hodnotných cen,“ shrnul podmínky soutěže referent nákupu Tomáš Samson a dodal: „Soutěž jsme zorganizovali proto, abychom motivovali občany k recyklaci kovového odpadu, a alespoň ty vylosované odměnili za to, že železný šrot přivezli právě do naší sběrny.“
Vlastní předávání cen proběhlo poslední předvánoční sobotu v restauraci La Marco na Skálově náměstí. Přítomné přivítal personál přípitkem a zástupci firmy přistoupili k rozdávání cen výhercům, vylosovaným za přítomnosti notáře.
Mezi výherci byli i tací, kteří výhru v soutěži nezažili poprvé. „Už jsem v podobné soutěži vyhrál, ale jsem především rád, že se v době takzvaných šmejdů najde solidní firma, která si svých zákazníků váží a drží slovo,“ svěřil se David Hudeček, výherce chytrého mobilu iPhone. Že žádná výhra nepřijde nazmar, potvrdil Vojtěch Jurníček, kterému výhra v soutěži přinesla do domácnosti už druhý kávovar: „To vůbec nevadí, já vyhrál v životě vůbec poprvé. Získal jsem tak před Vánocemi skvělý dárek pro bratra,“ usmál se.
Výhra přišla vhod také panu Janu Mlčochovi, který si ze slavnostního předávání odnesl tablet iPad. „Mladí nám vše rádi vysvětlí, aspoň na to bude při rodinném setkání více času,“ pochvaloval si rovněž premiérový výherce. Asi největší nadšení prožíval Jaroslav Tylšar z Kostelce na Hané, který vyhrál hlavní cenu čtyřhvězdičkový pobyt v hotelu Vista na Dolní Moravě v hodnotě dvaceti tisíc korun. „Pořád nemohu uvěřit úžasné náhodě! Jsem pravidelný lyžař a to místo dobře znám, byl jsem tam už několikrát. Hlavní cenu si dozajista užiji,“ zářil po předání hlavní výherce, který dorazil se zpožděním.
Po hlavním bodu programu mohli zúčastnění libovolně posedět a občerstvit se připravenými lahůdkami. „Jako organizátoři soutěže jsme měli obrovskou radost, že jsme v předvánočním čase potěšili naše zákazníky. Na jaro 2015 připravujeme další soutěž, ve které se bude hrát o letní dovolenou u moře,“ svěřil se Večerníku na závěr vydařeného podvečera Tomáš Samson.
01 pv recykling2

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zámek památkou roku.

V obrovský souboj lidí hlasujících na sociálních sítích se proměnila soutěž o moravskou památku roku, která se v posledních letech dočkala významné obnovy, či dokonce záchrany. A podařilo se, zvítězil zámek v Čechách pod Kosířem, který přeskočil konkurenta z Kunína.


Letošní úroda?

Tragédie! Špatné, mizerné, bída. Taková slova nejčastěji padají v souvislosti s takřka veškerou úrodou. Jak sadaři, tak zemědělci si stěžují na celou řadu věcí, které způsobily, že letošek nevypadá vůbec utěšeně. Nedařilo se příliš třeba obilninám nebo cukrovce, tradičním plodinám na Hané. Někdejší bašta tak pláče a ačítají se ztráty...

Total Comments

Osobnost týdne

MICHAL DLOUHÝ
40 dlouhy
Známý herec minulé úterý společně s Kateřinou Lojdovou předvedl v Prostějově excelentní výkon v divadelní hře Válka Roseových. Nebylo divu, že si po konci šel pětkrát pro potlesk diváků na otevřené scéně.

Total Comments

Číslo týdne

 1 988
Na Prostějovsku pracují aktuálně legálním způsobem necelé dvě tisícovky cizinců. Podle odborníků bude tento počet i nadále stoupat, protože práce je tolik, že zaměstnavatelé už z domácích zdrojů nemají kde brát.

Total Comments

Výrok týdne

„Už posedmé mi bourají domov!“

Jeden z bezdomovců od místního nádraží si Večerníku postěžoval, že bydlet v polorozpadlých nemovitostech není vůbec nic jednoduchého a dlouhotrvajícího.

Total Comments