Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 pv recyklingVelká podzimní soutěž firmy působící v oblasti výkupu a likvidace kovů, autovraků včetně ekologické likvidace, výrobních a strojních zařízení i dalšího zpracování kovového odpadu, probíhala od poloviny října do poloviny prosince. Zúčastnil se jí každý zákazník, který obdržel při výplatě za odevzdaný odpad takzvanou výkupku, která byla zařazena do soutěže.

Podmínkou VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE bylo přivézt jakýkoli kovový odpad do kovošrotu PV-RECYKLING ve Vrahovické ulici. „Každý takový zákazník byl zařazen do slosování o dvacet hodnotných cen,“ shrnul podmínky soutěže referent nákupu Tomáš Samson a dodal: „Soutěž jsme zorganizovali proto, abychom motivovali občany k recyklaci kovového odpadu, a alespoň ty vylosované odměnili za to, že železný šrot přivezli právě do naší sběrny.“
Vlastní předávání cen proběhlo poslední předvánoční sobotu v restauraci La Marco na Skálově náměstí. Přítomné přivítal personál přípitkem a zástupci firmy přistoupili k rozdávání cen výhercům, vylosovaným za přítomnosti notáře.
Mezi výherci byli i tací, kteří výhru v soutěži nezažili poprvé. „Už jsem v podobné soutěži vyhrál, ale jsem především rád, že se v době takzvaných šmejdů najde solidní firma, která si svých zákazníků váží a drží slovo,“ svěřil se David Hudeček, výherce chytrého mobilu iPhone. Že žádná výhra nepřijde nazmar, potvrdil Vojtěch Jurníček, kterému výhra v soutěži přinesla do domácnosti už druhý kávovar: „To vůbec nevadí, já vyhrál v životě vůbec poprvé. Získal jsem tak před Vánocemi skvělý dárek pro bratra,“ usmál se.
Výhra přišla vhod také panu Janu Mlčochovi, který si ze slavnostního předávání odnesl tablet iPad. „Mladí nám vše rádi vysvětlí, aspoň na to bude při rodinném setkání více času,“ pochvaloval si rovněž premiérový výherce. Asi největší nadšení prožíval Jaroslav Tylšar z Kostelce na Hané, který vyhrál hlavní cenu čtyřhvězdičkový pobyt v hotelu Vista na Dolní Moravě v hodnotě dvaceti tisíc korun. „Pořád nemohu uvěřit úžasné náhodě! Jsem pravidelný lyžař a to místo dobře znám, byl jsem tam už několikrát. Hlavní cenu si dozajista užiji,“ zářil po předání hlavní výherce, který dorazil se zpožděním.
Po hlavním bodu programu mohli zúčastnění libovolně posedět a občerstvit se připravenými lahůdkami. „Jako organizátoři soutěže jsme měli obrovskou radost, že jsme v předvánočním čase potěšili naše zákazníky. Na jaro 2015 připravujeme další soutěž, ve které se bude hrát o letní dovolenou u moře,“ svěřil se Večerníku na závěr vydařeného podvečera Tomáš Samson.
01 pv recykling2

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments