Dobrý večer, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Haná Cup 2012Jeden finalista skončil, druhý jde dál. Relax Prostějov vyhrál oba své duely a na úkor týmů Vyprahlo Konice a Radegast u Zacha prošel do vyřazovací části. Griffinům se vedlo zcela opačně a po dvou debaklem končí. Postup do čtvrtfinále si zajistili pouze vítězové a osmifinálové skupiny znamenaly stopku mimo jiné i pro Brodek u Prostějova, Bexim Paletten a Zdětín.

Ze skupiny „I“ prošla Choceň. Třojnásobnému vítězi stačila po remíze s Řešetovou Lhotou a následné výhře na penalty výhra 2:1 jakákoliv výhra kromě výsledku 1:0. A díky výsledku 3:1 podmínku splnili.

V trojici „J“ rozhodoval až přímý souboj prvního s druhým. Zavadilce stačila díky lepšímu skóre remíza, s AC Roma ale neponechala nic náhodě, nespoléhala na dělbu bodů a vyhrála 2:1.

Nejvíce se matematici zapotili při sčítání výsledků grupy „K“. FC Prostějov totiž zvítězil nad Brodkem, Brodek nad Hanou a Haná nad FC Prostějov. Díky nejlepšímu skóre se tak štěstí usmálo na Hanou, druhý skončil Brodek a třetí FC Prostějov.

V „elku“ si mohla Jiřina dovolit závěrečné utkání i prohrát, takže jí remíza 1:1 s Estrellas stačilo bohatě, v „emku“ určil postupujícího po dvou bezbrankových remízách až duel Mouřínova s Krumbetem. Zde to již bez gólů neskončilo a po čtyřiadvaceti minutách a skóre 2:1 prošel dál Mouřínov.

Zdětín i Domamyslice zvítězily ve skupině „N“ nad Čehovicemi „B“ 2:0 a rozhodnout musel také až třetí duel. V něm Zdětín nenavázal na své dosavadní suverénní počínání a Domamyslice mu uštědřily debakl 5:0.

V „óčku“ začalo Vyprahlo výhrou 5:1 nad Radegastem, Relax přidal Radegastu o dvě branky více a to nejlepší zbylo i zde až na konec. Relax neponechal nic náhodě, vedení nepustil a pohlídal si postup výsledkem 4:2.

Nejvíce emocí vyvolala abecedně poslední skupina „P“. Na úvod se Bexim rozešel s Indianou 1:1 a v dodatečných penaltách zvítězil. Vzápětí rozdrtil Griffiny 5:1 a byl blízko čtvrttfinále. Slavit však ještě nemohl, protože nad vzájemným utkáním má přednost skóre a musel čekat, jak si povede Indiana proti Griffinům. Odevzdaní finalisté prohráli 1:7, což posunulo do play off vítěze z roku 2008, Indianu Plumlov.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments