Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Haná Cup 2012Jeden finalista skončil, druhý jde dál. Relax Prostějov vyhrál oba své duely a na úkor týmů Vyprahlo Konice a Radegast u Zacha prošel do vyřazovací části. Griffinům se vedlo zcela opačně a po dvou debaklem končí. Postup do čtvrtfinále si zajistili pouze vítězové a osmifinálové skupiny znamenaly stopku mimo jiné i pro Brodek u Prostějova, Bexim Paletten a Zdětín.

Ze skupiny „I“ prošla Choceň. Třojnásobnému vítězi stačila po remíze s Řešetovou Lhotou a následné výhře na penalty výhra 2:1 jakákoliv výhra kromě výsledku 1:0. A díky výsledku 3:1 podmínku splnili.

V trojici „J“ rozhodoval až přímý souboj prvního s druhým. Zavadilce stačila díky lepšímu skóre remíza, s AC Roma ale neponechala nic náhodě, nespoléhala na dělbu bodů a vyhrála 2:1.

Nejvíce se matematici zapotili při sčítání výsledků grupy „K“. FC Prostějov totiž zvítězil nad Brodkem, Brodek nad Hanou a Haná nad FC Prostějov. Díky nejlepšímu skóre se tak štěstí usmálo na Hanou, druhý skončil Brodek a třetí FC Prostějov.

V „elku“ si mohla Jiřina dovolit závěrečné utkání i prohrát, takže jí remíza 1:1 s Estrellas stačilo bohatě, v „emku“ určil postupujícího po dvou bezbrankových remízách až duel Mouřínova s Krumbetem. Zde to již bez gólů neskončilo a po čtyřiadvaceti minutách a skóre 2:1 prošel dál Mouřínov.

Zdětín i Domamyslice zvítězily ve skupině „N“ nad Čehovicemi „B“ 2:0 a rozhodnout musel také až třetí duel. V něm Zdětín nenavázal na své dosavadní suverénní počínání a Domamyslice mu uštědřily debakl 5:0.

V „óčku“ začalo Vyprahlo výhrou 5:1 nad Radegastem, Relax přidal Radegastu o dvě branky více a to nejlepší zbylo i zde až na konec. Relax neponechal nic náhodě, vedení nepustil a pohlídal si postup výsledkem 4:2.

Nejvíce emocí vyvolala abecedně poslední skupina „P“. Na úvod se Bexim rozešel s Indianou 1:1 a v dodatečných penaltách zvítězil. Vzápětí rozdrtil Griffiny 5:1 a byl blízko čtvrttfinále. Slavit však ještě nemohl, protože nad vzájemným utkáním má přednost skóre a musel čekat, jak si povede Indiana proti Griffinům. Odevzdaní finalisté prohráli 1:7, což posunulo do play off vítěze z roku 2008, Indianu Plumlov.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments