Příjemnou noc, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Haná Cup 2012Jeden finalista skončil, druhý jde dál. Relax Prostějov vyhrál oba své duely a na úkor týmů Vyprahlo Konice a Radegast u Zacha prošel do vyřazovací části. Griffinům se vedlo zcela opačně a po dvou debaklem končí. Postup do čtvrtfinále si zajistili pouze vítězové a osmifinálové skupiny znamenaly stopku mimo jiné i pro Brodek u Prostějova, Bexim Paletten a Zdětín.

Ze skupiny „I“ prošla Choceň. Třojnásobnému vítězi stačila po remíze s Řešetovou Lhotou a následné výhře na penalty výhra 2:1 jakákoliv výhra kromě výsledku 1:0. A díky výsledku 3:1 podmínku splnili.

V trojici „J“ rozhodoval až přímý souboj prvního s druhým. Zavadilce stačila díky lepšímu skóre remíza, s AC Roma ale neponechala nic náhodě, nespoléhala na dělbu bodů a vyhrála 2:1.

Nejvíce se matematici zapotili při sčítání výsledků grupy „K“. FC Prostějov totiž zvítězil nad Brodkem, Brodek nad Hanou a Haná nad FC Prostějov. Díky nejlepšímu skóre se tak štěstí usmálo na Hanou, druhý skončil Brodek a třetí FC Prostějov.

V „elku“ si mohla Jiřina dovolit závěrečné utkání i prohrát, takže jí remíza 1:1 s Estrellas stačilo bohatě, v „emku“ určil postupujícího po dvou bezbrankových remízách až duel Mouřínova s Krumbetem. Zde to již bez gólů neskončilo a po čtyřiadvaceti minutách a skóre 2:1 prošel dál Mouřínov.

Zdětín i Domamyslice zvítězily ve skupině „N“ nad Čehovicemi „B“ 2:0 a rozhodnout musel také až třetí duel. V něm Zdětín nenavázal na své dosavadní suverénní počínání a Domamyslice mu uštědřily debakl 5:0.

V „óčku“ začalo Vyprahlo výhrou 5:1 nad Radegastem, Relax přidal Radegastu o dvě branky více a to nejlepší zbylo i zde až na konec. Relax neponechal nic náhodě, vedení nepustil a pohlídal si postup výsledkem 4:2.

Nejvíce emocí vyvolala abecedně poslední skupina „P“. Na úvod se Bexim rozešel s Indianou 1:1 a v dodatečných penaltách zvítězil. Vzápětí rozdrtil Griffiny 5:1 a byl blízko čtvrttfinále. Slavit však ještě nemohl, protože nad vzájemným utkáním má přednost skóre a musel čekat, jak si povede Indiana proti Griffinům. Odevzdaní finalisté prohráli 1:7, což posunulo do play off vítěze z roku 2008, Indianu Plumlov.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments