Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.11.2018
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Haná Cup 2012Jeden finalista skončil, druhý jde dál. Relax Prostějov vyhrál oba své duely a na úkor týmů Vyprahlo Konice a Radegast u Zacha prošel do vyřazovací části. Griffinům se vedlo zcela opačně a po dvou debaklem končí. Postup do čtvrtfinále si zajistili pouze vítězové a osmifinálové skupiny znamenaly stopku mimo jiné i pro Brodek u Prostějova, Bexim Paletten a Zdětín.

Ze skupiny „I“ prošla Choceň. Třojnásobnému vítězi stačila po remíze s Řešetovou Lhotou a následné výhře na penalty výhra 2:1 jakákoliv výhra kromě výsledku 1:0. A díky výsledku 3:1 podmínku splnili.

V trojici „J“ rozhodoval až přímý souboj prvního s druhým. Zavadilce stačila díky lepšímu skóre remíza, s AC Roma ale neponechala nic náhodě, nespoléhala na dělbu bodů a vyhrála 2:1.

Nejvíce se matematici zapotili při sčítání výsledků grupy „K“. FC Prostějov totiž zvítězil nad Brodkem, Brodek nad Hanou a Haná nad FC Prostějov. Díky nejlepšímu skóre se tak štěstí usmálo na Hanou, druhý skončil Brodek a třetí FC Prostějov.

V „elku“ si mohla Jiřina dovolit závěrečné utkání i prohrát, takže jí remíza 1:1 s Estrellas stačilo bohatě, v „emku“ určil postupujícího po dvou bezbrankových remízách až duel Mouřínova s Krumbetem. Zde to již bez gólů neskončilo a po čtyřiadvaceti minutách a skóre 2:1 prošel dál Mouřínov.

Zdětín i Domamyslice zvítězily ve skupině „N“ nad Čehovicemi „B“ 2:0 a rozhodnout musel také až třetí duel. V něm Zdětín nenavázal na své dosavadní suverénní počínání a Domamyslice mu uštědřily debakl 5:0.

V „óčku“ začalo Vyprahlo výhrou 5:1 nad Radegastem, Relax přidal Radegastu o dvě branky více a to nejlepší zbylo i zde až na konec. Relax neponechal nic náhodě, vedení nepustil a pohlídal si postup výsledkem 4:2.

Nejvíce emocí vyvolala abecedně poslední skupina „P“. Na úvod se Bexim rozešel s Indianou 1:1 a v dodatečných penaltách zvítězil. Vzápětí rozdrtil Griffiny 5:1 a byl blízko čtvrttfinále. Slavit však ještě nemohl, protože nad vzájemným utkáním má přednost skóre a musel čekat, jak si povede Indiana proti Griffinům. Odevzdaní finalisté prohráli 1:7, což posunulo do play off vítěze z roku 2008, Indianu Plumlov.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments