Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Haná Cup 2012Jeden finalista skončil, druhý jde dál. Relax Prostějov vyhrál oba své duely a na úkor týmů Vyprahlo Konice a Radegast u Zacha prošel do vyřazovací části. Griffinům se vedlo zcela opačně a po dvou debaklem končí. Postup do čtvrtfinále si zajistili pouze vítězové a osmifinálové skupiny znamenaly stopku mimo jiné i pro Brodek u Prostějova, Bexim Paletten a Zdětín.

Ze skupiny „I“ prošla Choceň. Třojnásobnému vítězi stačila po remíze s Řešetovou Lhotou a následné výhře na penalty výhra 2:1 jakákoliv výhra kromě výsledku 1:0. A díky výsledku 3:1 podmínku splnili.

V trojici „J“ rozhodoval až přímý souboj prvního s druhým. Zavadilce stačila díky lepšímu skóre remíza, s AC Roma ale neponechala nic náhodě, nespoléhala na dělbu bodů a vyhrála 2:1.

Nejvíce se matematici zapotili při sčítání výsledků grupy „K“. FC Prostějov totiž zvítězil nad Brodkem, Brodek nad Hanou a Haná nad FC Prostějov. Díky nejlepšímu skóre se tak štěstí usmálo na Hanou, druhý skončil Brodek a třetí FC Prostějov.

V „elku“ si mohla Jiřina dovolit závěrečné utkání i prohrát, takže jí remíza 1:1 s Estrellas stačilo bohatě, v „emku“ určil postupujícího po dvou bezbrankových remízách až duel Mouřínova s Krumbetem. Zde to již bez gólů neskončilo a po čtyřiadvaceti minutách a skóre 2:1 prošel dál Mouřínov.

Zdětín i Domamyslice zvítězily ve skupině „N“ nad Čehovicemi „B“ 2:0 a rozhodnout musel také až třetí duel. V něm Zdětín nenavázal na své dosavadní suverénní počínání a Domamyslice mu uštědřily debakl 5:0.

V „óčku“ začalo Vyprahlo výhrou 5:1 nad Radegastem, Relax přidal Radegastu o dvě branky více a to nejlepší zbylo i zde až na konec. Relax neponechal nic náhodě, vedení nepustil a pohlídal si postup výsledkem 4:2.

Nejvíce emocí vyvolala abecedně poslední skupina „P“. Na úvod se Bexim rozešel s Indianou 1:1 a v dodatečných penaltách zvítězil. Vzápětí rozdrtil Griffiny 5:1 a byl blízko čtvrttfinále. Slavit však ještě nemohl, protože nad vzájemným utkáním má přednost skóre a musel čekat, jak si povede Indiana proti Griffinům. Odevzdaní finalisté prohráli 1:7, což posunulo do play off vítěze z roku 2008, Indianu Plumlov.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments