Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Prostějovské léto je v plném proudu. Další akce v pořadí, která se uskutečnila ve čtvrtek 16. července, byla zaměřena na mladší publikum. Program probíhal celý den a na své si přišli především děti a „náctiletí“. Večerní koncert Adama Mišíka přilákal na náměstí stovky mladých fanoušků, ale především fanynek. Osmnáctiletý „Objev roku 2013“ je dokázal rozparádit i dojmout až k slzám.

Dopoledne v domě dětí a mládeže patřilo dětem. Zabavili je hasiči a mohly si i zastřílet ze vzduchovky. Ekocentrum Iris zase připravilo naučně zábavnou vycházku „Křížem krážem Hloučelou“. Odpoledne se pak na nově opraveném náměstí představily všechny prostějovské neziskové organizace, které připravily zábavný program pro děti i dospělé.
V šest hodin večer na pódium nastoupila Zámecká kapela z Domova Na Zámku v Nezamyslicích. Zlatým hřebem večera byl ovšem koncert mladého zpěváka Adama Mišíka s kapelou. Pokud je vám jméno povědomé, není to náhoda. Jedná se opravdu o mladšího syna rockera Vladimíra Mišíka. Tento, tehdy šestnáctiletý, muzikant se v roce 2013 stal v anketě Český slavík Mattoni „Objevem roku“. Za tu dobu získal velké množství příznivců, což dokazoval i prostějovský koncert. Takovou koncentraci mladých dívek na jednom místě snad Prostějov ještě nezažil. Fanynky v průměru ve věku patnácti let se tlačily co nejblíže k pódiu, aby si svůj idol mohly nahrát či vyfotit na mobilní telefony.
Adam Mišík zazpíval svou známou hitovku a zároveň první singl Tvoje světy hned na začátku a potom se svou kapelou představil debutové album Parfém. Nadšené pištění a ječení, které se ozývalo náměstím, bylo jasným důkazem o úspěšnosti koncertu. I když by některý ortodoxní rocker zaplakal a o umělecké úrovni by se taky dalo pochybovat, v řadách fanynek byl názor jasný. Některé se dojaly až k slzám. Adam nakonec potěšil i hrstku starších posluchačů, když solidně vystřihl píseň z repertoáru svého otce Sluneční hrob.
Prostějovské léto ovšem pokračuje dál. Příští čtvrtek se můžeme těšit na venkovní promítání filmu Zvonilka a piráti.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-