Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hody v Seloutkách
Hodová zábava v Seloutkách v sobotu 12. srpna 2017 od 20.30 hodin na hřišti, za nepříznivého počasí na sále v Seloutkách. Hraje NOVIOS, vstupné 70,-Kč.
Nedělní hodové odpoledne 13. srpna začne v 15.00 hodin na hřišti a zpříjemní jej vystoupení DJ ,RC Draco-letecká show, Šermířský spolek Šumperk, skluzavka a další atrakce. Na obě akce zajištěno bohaté občerstvení.

Z lázní do lázní i s kapelou Buty
Hanácký auto - moto - veterán klub Prostějov pořádá již třináctou rallye na pohodu Z lázní do lázní, která se bude konat v neděli 13. srpna. Auta vyjedou v 10:00 hodin od lázní Skalka. Po cestě se zastaví v Čechách pod Kosířem, kde budou k vidění v zámeckém parku od 10:30 hodin, do Slatinic dojedou po poledni. Zde proběhne předávání cen rallye, soutěž elegance. Hostům zahraje kapela Buty, akce se koná pod záštitou poslance Pavla Holíka.

Plumlovský triatlon na zkoušku
Plumlovman letos nebude. V sobotu 12. srpna si ovšem každým bude moci nezávodně a bez měření času absolvovat trať duatlonu či triatlonu dle svého uvážení. Trať pro duatlon i triatlon bude vyznačena. Start je plánován na 9:00 hodin u Podhradského rybníka. Na účastníky triatlonu bude čekat 200 metrů plavání, 12 km na kole a 2,8 km běhu, duatlonisté se vydají na 4,5 km běhu, 12 km na kole a 2,8 km běhu.

Prázdninové zpívání v Mostkovicích
Prázdninové zpívání na minigolfu v Mostkovicích se sdružením hudebníků HKP (hraje, kdo přijde) se bude konat již zítra, tj. v úterý 8. srpna v 17:00 hodin. Přijít by mohli například Mozart a Pepin s harmonikou, Miloš a Šoufek s kytarou, Paulí s basovou kytarou a Honza s klávesy.

Obecní veselice v Tištíně
Akce se bude konat v sobotu 12. srpna od 15:00 hodin na výletišti Malý háječek v Tištíně. Zahrají skupiny Domino, Hope Astronaut a Atom-Rock.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě