Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hody v Seloutkách
Hodová zábava v Seloutkách v sobotu 12. srpna 2017 od 20.30 hodin na hřišti, za nepříznivého počasí na sále v Seloutkách. Hraje NOVIOS, vstupné 70,-Kč.
Nedělní hodové odpoledne 13. srpna začne v 15.00 hodin na hřišti a zpříjemní jej vystoupení DJ ,RC Draco-letecká show, Šermířský spolek Šumperk, skluzavka a další atrakce. Na obě akce zajištěno bohaté občerstvení.

Z lázní do lázní i s kapelou Buty
Hanácký auto - moto - veterán klub Prostějov pořádá již třináctou rallye na pohodu Z lázní do lázní, která se bude konat v neděli 13. srpna. Auta vyjedou v 10:00 hodin od lázní Skalka. Po cestě se zastaví v Čechách pod Kosířem, kde budou k vidění v zámeckém parku od 10:30 hodin, do Slatinic dojedou po poledni. Zde proběhne předávání cen rallye, soutěž elegance. Hostům zahraje kapela Buty, akce se koná pod záštitou poslance Pavla Holíka.

Plumlovský triatlon na zkoušku
Plumlovman letos nebude. V sobotu 12. srpna si ovšem každým bude moci nezávodně a bez měření času absolvovat trať duatlonu či triatlonu dle svého uvážení. Trať pro duatlon i triatlon bude vyznačena. Start je plánován na 9:00 hodin u Podhradského rybníka. Na účastníky triatlonu bude čekat 200 metrů plavání, 12 km na kole a 2,8 km běhu, duatlonisté se vydají na 4,5 km běhu, 12 km na kole a 2,8 km běhu.

Prázdninové zpívání v Mostkovicích
Prázdninové zpívání na minigolfu v Mostkovicích se sdružením hudebníků HKP (hraje, kdo přijde) se bude konat již zítra, tj. v úterý 8. srpna v 17:00 hodin. Přijít by mohli například Mozart a Pepin s harmonikou, Miloš a Šoufek s kytarou, Paulí s basovou kytarou a Honza s klávesy.

Obecní veselice v Tištíně
Akce se bude konat v sobotu 12. srpna od 15:00 hodin na výletišti Malý háječek v Tištíně. Zahrají skupiny Domino, Hope Astronaut a Atom-Rock.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově