Dobré odpoledne, dnes je středa 23.8.2017
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hody v Seloutkách
Hodová zábava v Seloutkách v sobotu 12. srpna 2017 od 20.30 hodin na hřišti, za nepříznivého počasí na sále v Seloutkách. Hraje NOVIOS, vstupné 70,-Kč.
Nedělní hodové odpoledne 13. srpna začne v 15.00 hodin na hřišti a zpříjemní jej vystoupení DJ ,RC Draco-letecká show, Šermířský spolek Šumperk, skluzavka a další atrakce. Na obě akce zajištěno bohaté občerstvení.

Z lázní do lázní i s kapelou Buty
Hanácký auto - moto - veterán klub Prostějov pořádá již třináctou rallye na pohodu Z lázní do lázní, která se bude konat v neděli 13. srpna. Auta vyjedou v 10:00 hodin od lázní Skalka. Po cestě se zastaví v Čechách pod Kosířem, kde budou k vidění v zámeckém parku od 10:30 hodin, do Slatinic dojedou po poledni. Zde proběhne předávání cen rallye, soutěž elegance. Hostům zahraje kapela Buty, akce se koná pod záštitou poslance Pavla Holíka.

Plumlovský triatlon na zkoušku
Plumlovman letos nebude. V sobotu 12. srpna si ovšem každým bude moci nezávodně a bez měření času absolvovat trať duatlonu či triatlonu dle svého uvážení. Trať pro duatlon i triatlon bude vyznačena. Start je plánován na 9:00 hodin u Podhradského rybníka. Na účastníky triatlonu bude čekat 200 metrů plavání, 12 km na kole a 2,8 km běhu, duatlonisté se vydají na 4,5 km běhu, 12 km na kole a 2,8 km běhu.

Prázdninové zpívání v Mostkovicích
Prázdninové zpívání na minigolfu v Mostkovicích se sdružením hudebníků HKP (hraje, kdo přijde) se bude konat již zítra, tj. v úterý 8. srpna v 17:00 hodin. Přijít by mohli například Mozart a Pepin s harmonikou, Miloš a Šoufek s kytarou, Paulí s basovou kytarou a Honza s klávesy.

Obecní veselice v Tištíně
Akce se bude konat v sobotu 12. srpna od 15:00 hodin na výletišti Malý háječek v Tištíně. Zahrají skupiny Domino, Hope Astronaut a Atom-Rock.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Známý šoumen zavítal minulou středu do Čech pod Kosířem, kde byl hlavním aktérem divadelního představení Dívčí válka. Populární Ringo divákům ukázal, že ne všechno, co Alois Jirásek napsal, byla pravda...


cech

Číslo týdne

100


V neobyčejné fyzické i duševní svěžesti oslavila 100. narozeniny „první dáma“ Stražiska Linda Wichterlová. Místo aby na své narozeniny odpočívala,
tak pro celou rodinu upekla skvělou buchtu s borůvkami. 

Výrok týdne

„Ještě pět minut toho vyrválu

a budu hluchej jak Smetana!“


Ne všem se zamlouvaly čtvrteční
dva koncerty metalových skupin
na náměstí T. G. Masaryka.
Jeden z občanů si nestačil stěžovat...