Dobré ráno, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hody v Seloutkách
Hodová zábava v Seloutkách v sobotu 12. srpna 2017 od 20.30 hodin na hřišti, za nepříznivého počasí na sále v Seloutkách. Hraje NOVIOS, vstupné 70,-Kč.
Nedělní hodové odpoledne 13. srpna začne v 15.00 hodin na hřišti a zpříjemní jej vystoupení DJ ,RC Draco-letecká show, Šermířský spolek Šumperk, skluzavka a další atrakce. Na obě akce zajištěno bohaté občerstvení.

Z lázní do lázní i s kapelou Buty
Hanácký auto - moto - veterán klub Prostějov pořádá již třináctou rallye na pohodu Z lázní do lázní, která se bude konat v neděli 13. srpna. Auta vyjedou v 10:00 hodin od lázní Skalka. Po cestě se zastaví v Čechách pod Kosířem, kde budou k vidění v zámeckém parku od 10:30 hodin, do Slatinic dojedou po poledni. Zde proběhne předávání cen rallye, soutěž elegance. Hostům zahraje kapela Buty, akce se koná pod záštitou poslance Pavla Holíka.

Plumlovský triatlon na zkoušku
Plumlovman letos nebude. V sobotu 12. srpna si ovšem každým bude moci nezávodně a bez měření času absolvovat trať duatlonu či triatlonu dle svého uvážení. Trať pro duatlon i triatlon bude vyznačena. Start je plánován na 9:00 hodin u Podhradského rybníka. Na účastníky triatlonu bude čekat 200 metrů plavání, 12 km na kole a 2,8 km běhu, duatlonisté se vydají na 4,5 km běhu, 12 km na kole a 2,8 km běhu.

Prázdninové zpívání v Mostkovicích
Prázdninové zpívání na minigolfu v Mostkovicích se sdružením hudebníků HKP (hraje, kdo přijde) se bude konat již zítra, tj. v úterý 8. srpna v 17:00 hodin. Přijít by mohli například Mozart a Pepin s harmonikou, Miloš a Šoufek s kytarou, Paulí s basovou kytarou a Honza s klávesy.

Obecní veselice v Tištíně
Akce se bude konat v sobotu 12. srpna od 15:00 hodin na výletišti Malý háječek v Tištíně. Zahrají skupiny Domino, Hope Astronaut a Atom-Rock.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne