Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.6.2018
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V sobotu 23. září od 13:30 hodin se bude konat 11. ročník Plumlovského vinobraní. Kromě spousty vína a tradičního historického průvodu se návštěvníci mohou těšit na Cimbálovou muziku z Milotic, slovenskou skupinu Družina, Veselé kravičky a Čiperné babičky, ohňovou show a kapelu Kranz - J. S. Revival. Vrcholem celé akce bude od 18:30 hodin vystoupení Hradišťanu s Jiřím Pavlicou. Vstupenky na akci můžete s Večerníkem vyhrát už nyní.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:
NA JAKÝ HUDEBNÍ NÁSTROJ PŘEVÁŽNĚ HRAJE JIŘÍ PAVLICA?

A) CIMBÁL
B) HOUSLE
C) BANJO

Na vaše odpovědi čekáme do čtvrtka 14. září 2017. Z těch správných vylosujeme pět výherců, kteří získají jednu vstupenku na Plumlovské vinobraní. Ty budeme v následujícím průběhu telefonicky kontaktovat.
Své odpovědi i s kontaktním telefonem zasílejte opět na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „VINOBRANÍ“. Můžete nám ale také volat na telefonní číslo 582 333 433 či zasílat SMS zprávy na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do redakce Večerníku v Olomoucké ulici číslo 10.


37 vinobranni letak

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne