Příjemnou noc, dnes je sobota 18.11.2017
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V sobotu 23. září od 13:30 hodin se bude konat 11. ročník Plumlovského vinobraní. Kromě spousty vína a tradičního historického průvodu se návštěvníci mohou těšit na Cimbálovou muziku z Milotic, slovenskou skupinu Družina, Veselé kravičky a Čiperné babičky, ohňovou show a kapelu Kranz - J. S. Revival. Vrcholem celé akce bude od 18:30 hodin vystoupení Hradišťanu s Jiřím Pavlicou. Vstupenky na akci můžete s Večerníkem vyhrát už nyní.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:
NA JAKÝ HUDEBNÍ NÁSTROJ PŘEVÁŽNĚ HRAJE JIŘÍ PAVLICA?

A) CIMBÁL
B) HOUSLE
C) BANJO

Na vaše odpovědi čekáme do čtvrtka 14. září 2017. Z těch správných vylosujeme pět výherců, kteří získají jednu vstupenku na Plumlovské vinobraní. Ty budeme v následujícím průběhu telefonicky kontaktovat.
Své odpovědi i s kontaktním telefonem zasílejte opět na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „VINOBRANÍ“. Můžete nám ale také volat na telefonní číslo 582 333 433 či zasílat SMS zprávy na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do redakce Večerníku v Olomoucké ulici číslo 10.


37 vinobranni letak

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • fynsis
  • optika
  • agel
  • Fischer Automotive
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Myslíte si, že by v centru Prostějova měla být nabídka služeb sadomasochistického salónu?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Lidé mají dobré srdce.

Po celou sobotu trvala v supermarketu Billa celostátně pořádaná Národní potravinová sbírka. A jak se přímo na místě i Večerník přesvědčil, Prostějované jsou vůči bezdomovcům velmi štědří. Každou hodinou přibývaly ve prospěch Azylového centra desítky kilogramů potravin. 

 

Žádná sebereflexe.

Na pondělním mimořádném jednání prostějovského zastupitelstva se Josef Augustin (KSČM) konečně dostal k tomu, aby se vyjádřil ke své možné rezignaci na svůj mandát. Pravomocně odsouzený advokát však nevyslyšel četných výzev svých kolegů a bez většího komentáře stroze sdělil, že zastupitelem zůstává...

Osobnost týdne

TŘI SESTRY
46 02 trisestry copy copyParádní představení a sál Společenského domu v Prostějově narvaný k prasknutí. Co více si přát? V bouřlivé atmosféře zde odehrála uplynulý pátek večer svůj koncert legendární skupina Tři sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem.   

Číslo týdne

47000

Kultura, historie a společenské akce. To je spojení, které přitahuje pozornost i v prostějovském regionu. A tak si už druhou úspěšnou sezónu může odškrtnout zámek v Čechách pod Kosířem. Zatímco loni jej navštívilo přes třicet tisíc lidí, letos to i díky řadě doprovodných akcí bylo celkem sedmačtyřicet tisíc osob!

Výrok týdne

KLIDNĚ PŘIJĎTE

NA KAFE, ABYSTE

POZNALI, V JAKÉM

ŽIJEME BRAJGLU!“

Na setkání s radními se jedna z obyvatelek

Okružní ulice rozčilovala kvůli hluku

z automobilové dopravy, který je prý děsný.