Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 blumenstein_sipMěřit IQ povinně před vstupem do aktivní politiky navrhoval v populárním televizní talk show Všechnopárty, kterou vysílá Česká televize v pátek večer, známý moderátor a bavič Karel Šíp. „IQ by se mělo měřit i před vstupem do volební místnosti,” doplnil ho Tomáš Blumenstein.  Pobavil tak nejen početné publikum, ale i samotného Karla Šípa. Večerník pořad bedlivě sledoval a ihned poté prostějovskému zastupiteli zavolal...

Pro Tomáše Blumensteina to nebyla první účast v zábavném televizním pořadu. „Asi před dvěma roky jsem už byl hostem v pořadu MR.GS. S Genzerem a Suchánkem to bylo hodně o přímočaré legraci, u pana Šípa jsem se cítil příjemněji. On nemá potřebu se projevovat na úkor svého hosta. Přitom dokáže navodit opravdu pohodovou atmosféru,“ svěřil se Večerníku se svými pocity Blumenstein.

Divácky velice oblíbená Všechnopárty se v divadle Semafor natáčela v úterý, v pátek se objevila na televizní obrazovce. „Oproti původnímu rozhovoru to bylo v televizi sestříhané a asi o polovinu zkrácené. To je u podobného typu pořadu běžná praxe. Myslím, že sestříhané to měli hezky, nic mi tam nechybělo. Jenom mě překvapilo, že se jim to podařilo tak rychle, obvykle je mezi natáčením a uvedením pořadu více jak měsíční prodleva,“ dal nám nakouknout do principů televizní práce Tomáš Blumenstein.

Spolu s ním byli dalšími hosty u Karla Šípa populární herec Pavel Trávníček a také textařka Gábina Osvaldová. „Pavel Trávníček se narodil v Konici a tak jsme na to konto prohodili pár vět. S paní Osvaldovou jsme se pak bavili především o naší organizaci,“ zmínil se ještě Blumenstein, který účinkování v televizi bral především jako možnost, jak propagovat Mensu ČR, jíž je předsedou. Tato organizace sdružuje lidi s IQ nad 130 a připravuje i řadu akcí pro nadané děti.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments