Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 blumenstein_sipMěřit IQ povinně před vstupem do aktivní politiky navrhoval v populárním televizní talk show Všechnopárty, kterou vysílá Česká televize v pátek večer, známý moderátor a bavič Karel Šíp. „IQ by se mělo měřit i před vstupem do volební místnosti,” doplnil ho Tomáš Blumenstein.  Pobavil tak nejen početné publikum, ale i samotného Karla Šípa. Večerník pořad bedlivě sledoval a ihned poté prostějovskému zastupiteli zavolal...

Pro Tomáše Blumensteina to nebyla první účast v zábavném televizním pořadu. „Asi před dvěma roky jsem už byl hostem v pořadu MR.GS. S Genzerem a Suchánkem to bylo hodně o přímočaré legraci, u pana Šípa jsem se cítil příjemněji. On nemá potřebu se projevovat na úkor svého hosta. Přitom dokáže navodit opravdu pohodovou atmosféru,“ svěřil se Večerníku se svými pocity Blumenstein.

Divácky velice oblíbená Všechnopárty se v divadle Semafor natáčela v úterý, v pátek se objevila na televizní obrazovce. „Oproti původnímu rozhovoru to bylo v televizi sestříhané a asi o polovinu zkrácené. To je u podobného typu pořadu běžná praxe. Myslím, že sestříhané to měli hezky, nic mi tam nechybělo. Jenom mě překvapilo, že se jim to podařilo tak rychle, obvykle je mezi natáčením a uvedením pořadu více jak měsíční prodleva,“ dal nám nakouknout do principů televizní práce Tomáš Blumenstein.

Spolu s ním byli dalšími hosty u Karla Šípa populární herec Pavel Trávníček a také textařka Gábina Osvaldová. „Pavel Trávníček se narodil v Konici a tak jsme na to konto prohodili pár vět. S paní Osvaldovou jsme se pak bavili především o naší organizaci,“ zmínil se ještě Blumenstein, který účinkování v televizi bral především jako možnost, jak propagovat Mensu ČR, jíž je předsedou. Tato organizace sdružuje lidi s IQ nad 130 a připravuje i řadu akcí pro nadané děti.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments