Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE+VIDEOO sudovou přitažlivost se uplynulý pátek 10. listopadu postaraly v „Kasku“ v současnosti již legendární seskupení Tři sestry a Alkehol. Že tento typ fyzikálního zákona fungoval velice dobře, se Večerník mohl přesvědčit už o půl deváté večer, kdy byl sanitkou odvezen první řádně podnapilý fanoušek...

Tři sestry a Alkehol spolu poprvé vyrazily na společné turné s názvem Sudová přitažlivost, které odstartovalo předminulý týden v Jindřichově Hradci, a hned druhá zastávka byla tady právě v Prostějově. Že si zejména skupina Tři sestry vybudovala k Prostějovu určitý vztah, dokazují nejen oblíbené návštěvy pivovaru Ječmínek, ale také fakt, že zde vystupují už devět let v řadě.
Jako první ale na pódium vtrhla kapela Alkehol a společně s fanoušky velice hlasitě oslavila pětadvacáté výročí. Nechybělo poděkování a potlesk fanouškům, bez kterých by se kapela tak dlouho nedržela na české rockové scéně.
Přestávku využili mnozí návštěvníci k občerstvení, ti více občerstveni i ke krátkému spánku, popřípadě pádu ze schodů. Věrnější fanoušci se však začali postupně shlukovat pod pódiem, aby si udrželi výhodnou pozici v první linii. „Tři sestry poslouchám od svých dvanácti let, tak jsem vzal své dva synovce a vyrazil na koncert. V Prostějově jsem nikdy předtím nebyl, ale líbí se mi váš vzdušný ´komunistický´ sál,“ prozradil dvaačtyřicetiletý Zbyněk, který přijel až z Holešova.
Hned, když se skupina Tři sestry ukázala na pódiu, bylo jasné, že se na všechny řítí doslova velká vlna. „Je opravdu neuvěřitelné, jak dokážou i po tolika letech stále vyzařovat takové množství pozitivní energie,“ komentoval výkon kapely velký fanoušek Martin.
Jak už je při takových událostech zvykem, tak se na pódiu objevil vedle kapely i malý bar s výčepem, který odměňoval nejvěrnější fanoušky v prvních řadách točeným pivem. Že sudová přitažlivost působí i na frontmana kapely Tři sestry, se mohli diváci přesvědčit při skladbě „Šetři se, chlapče“, kdy Fanánek předvedl erotický „tanec“ se sudem a poté i základní cviky s krýglem piva.
Nedílnou součástí vystoupení byla také trochu nostalgická vzpomínka na kamaráda Františka Sahulu, zazněly proto některé jeho skladby. „Tři sestry ani Alkehol jsem nikdy neposlouchala a na koncert mě vytáhla sestra s manželem, abych se tu s někým seznámila, ale jsem příjemně překvapena, jaká je to úžasná rock-punková muzika,“ prozradila jedna z návštěvnic Petra.
Avšak velkým zklamáním bylo pro některé návštěvníky ozvučení sálu. Ten totiž ve Společenském domě nedisponuje příliš kvalitní akustikou, tudíž je velice tvrdý oříšek zvučit takový prostor i pro zkušeného zvukaře. „V ´Kasku´ jsem na koncertě už poněkolikáté a vždy jsem zklamán. Kapelu mám rád, ale díky zvuku v sále nerozumím ani jedinému slovu,“ komentoval jeden ze zklamaných návštěvníků Tomáš.
Exkluzivní rozhovor s Lou Fanánkem Hagenem si můžete přečíst na straně 15 dnešního vydání.


Pro ostatní, co vydrželi, to byla velkolepá jízda až do ranních hodin. Návštěvníci Společenského domu v Prostějově prožívali každý hit a bavili se až dosyta<>

{phocagallery view=category|categoryid=2818|limitstart=0|limitcount=0|imageordering=1

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě