Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE+VIDEOO sudovou přitažlivost se uplynulý pátek 10. listopadu postaraly v „Kasku“ v současnosti již legendární seskupení Tři sestry a Alkehol. Že tento typ fyzikálního zákona fungoval velice dobře, se Večerník mohl přesvědčit už o půl deváté večer, kdy byl sanitkou odvezen první řádně podnapilý fanoušek...

Tři sestry a Alkehol spolu poprvé vyrazily na společné turné s názvem Sudová přitažlivost, které odstartovalo předminulý týden v Jindřichově Hradci, a hned druhá zastávka byla tady právě v Prostějově. Že si zejména skupina Tři sestry vybudovala k Prostějovu určitý vztah, dokazují nejen oblíbené návštěvy pivovaru Ječmínek, ale také fakt, že zde vystupují už devět let v řadě.
Jako první ale na pódium vtrhla kapela Alkehol a společně s fanoušky velice hlasitě oslavila pětadvacáté výročí. Nechybělo poděkování a potlesk fanouškům, bez kterých by se kapela tak dlouho nedržela na české rockové scéně.
Přestávku využili mnozí návštěvníci k občerstvení, ti více občerstveni i ke krátkému spánku, popřípadě pádu ze schodů. Věrnější fanoušci se však začali postupně shlukovat pod pódiem, aby si udrželi výhodnou pozici v první linii. „Tři sestry poslouchám od svých dvanácti let, tak jsem vzal své dva synovce a vyrazil na koncert. V Prostějově jsem nikdy předtím nebyl, ale líbí se mi váš vzdušný ´komunistický´ sál,“ prozradil dvaačtyřicetiletý Zbyněk, který přijel až z Holešova.
Hned, když se skupina Tři sestry ukázala na pódiu, bylo jasné, že se na všechny řítí doslova velká vlna. „Je opravdu neuvěřitelné, jak dokážou i po tolika letech stále vyzařovat takové množství pozitivní energie,“ komentoval výkon kapely velký fanoušek Martin.
Jak už je při takových událostech zvykem, tak se na pódiu objevil vedle kapely i malý bar s výčepem, který odměňoval nejvěrnější fanoušky v prvních řadách točeným pivem. Že sudová přitažlivost působí i na frontmana kapely Tři sestry, se mohli diváci přesvědčit při skladbě „Šetři se, chlapče“, kdy Fanánek předvedl erotický „tanec“ se sudem a poté i základní cviky s krýglem piva.
Nedílnou součástí vystoupení byla také trochu nostalgická vzpomínka na kamaráda Františka Sahulu, zazněly proto některé jeho skladby. „Tři sestry ani Alkehol jsem nikdy neposlouchala a na koncert mě vytáhla sestra s manželem, abych se tu s někým seznámila, ale jsem příjemně překvapena, jaká je to úžasná rock-punková muzika,“ prozradila jedna z návštěvnic Petra.
Avšak velkým zklamáním bylo pro některé návštěvníky ozvučení sálu. Ten totiž ve Společenském domě nedisponuje příliš kvalitní akustikou, tudíž je velice tvrdý oříšek zvučit takový prostor i pro zkušeného zvukaře. „V ´Kasku´ jsem na koncertě už poněkolikáté a vždy jsem zklamán. Kapelu mám rád, ale díky zvuku v sále nerozumím ani jedinému slovu,“ komentoval jeden ze zklamaných návštěvníků Tomáš.
Exkluzivní rozhovor s Lou Fanánkem Hagenem si můžete přečíst na straně 15 dnešního vydání.


Pro ostatní, co vydrželi, to byla velkolepá jízda až do ranních hodin. Návštěvníci Společenského domu v Prostějově prožívali každý hit a bavili se až dosyta<>

{phocagallery view=category|categoryid=2818|limitstart=0|limitcount=0|imageordering=1

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments