Dobré ráno, dnes je sobota 19.1.2019
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Chcete vidět, co je ve městě nového? Zajímá vás, co se zde opravilo či zvelebilo? Chcete zavzpomínat na Prostějovské kulturní léto, Prostějovskou zimu a na celou řadu dalších úspěšných akcí, které pravidelně plní naše hlavní náměstí? Pak vás určitě nezklame výstava ŽIVOT V PROSTĚJOVĚ, která je od uplynulého čtvrtka k vidění v Regionálním informačním centru na zámku.

Na výstavě jsou k vidění zejména reportážní snímky, které pro prostějovskou radnici zachytili fotografové Jiří Andrýsek či Jana Gáborová. Většina fotek slouží zejména pro popis dané situace, několik z nich v sobě obsahuje i zajímavý nápad či emoci.
„Fotky jsou prima, jen mě občas zarazily ty obecně psané popisky pod každou z jednotlivých sérií. Díky tomu, že jeden popisek patří hned k několika fotkám, se například pod snímkem z koncertu prostějovské metalové kapely From Beyond objevila poznámka Vážná hudba ruku v ruce s Prostějovským létem, “ zmínil se jeden z návštěvníků výstavy, která bude v zámku k vidění do 23. května.
Navštívit ji lze každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin a o víkendu od 9:00 do 12:00 hodin.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments