Dobré ráno, dnes je sobota 19.1.2019
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na tento týden pro vás budou na zámku v Konici připraveny celkem tři akce. Ve čtvrtek tam proběhne „kytarový souboj“ dvou žáků místní školy, v pátek vás uvítá v duchu tradičních vracejících se legend a v neděli se představí místní dechové orchestry na Žváčkově festivalu dechových hudeb.

Ve čtvrtek 14. června se na zámku v Konici objeví kytarové duo studentů místní školy - Jaroslav Večeřa a Josef Šimek. Kruh přátel hudby Konice a MěKS Konice jejich koncert uspořádá v 19:00 hodin. Vstupné na akci je dobrovolné.
Tento pátek 15. června v zámeckém parku proběhne již tradiční koncert Legendy se vrací. Během nabitého večera se představí pestrý výběr kapel, které vám zaručeně přinesou skvělý hudební zážitek. „Bigbíťáci, bigbíťačky, rychle rifle pohledejte, na Legendy do Konice pospíchejte. Na akci vystoupí skupiny Marasd, Merkur, Demence, Gabriela V. G., Junior, Děda Mráz a Quercus,“ lákají organizátoři. Na akci tak vystoupí kapely, které již běžně nehrají, ale pro tuto zvláštní příležitost se znovu dají dohromady. Areál bude otevřen od 17:30 hodin a samotný začátek je naplánován na 18:00 hodin.
Nabitý týden uzavře tuto neděli 17. června, kdy se v zámeckém parku můžete přijít podívat na Žváčkův festival. Letošní 23. ročník vám opět představí mnoho místních kvalitních dechových orchestrů. Vystoupí Holóbkova mozeka ze ZUŠ Konice, Lipovanka z Lipové, Hanačka z Břestu, Bivojanka z Jedovnic, Žadovjáci z Žádovic u Kyjova a konečně i mažoretky Střípky, DDM Moravská Třebová. Akci budou moderovat Věra Kučerová a Jiří Holub. Festival bude zahájen ve 13:00 hodin slavnostním průvodem kapel od zámku do zámeckého parku.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments