Dobré dopoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další ročník hudebního fesrtivalu Legendy se vrací je tady! Pro velký úspěch se můžete opět těšit na revivalové kapely a za pár kaček si tak užijete každoroční nářez rocku i metalu. Startuje se tuto sobotu v devatenáct hodin. „Tato akce již má svoji tradice a je mezi fajnšmekry hodně oblíbená. Doufám, že je nezklameme ani letos,“ vzkazuje Petr Zlámal, jeden pořádající agentury HITTRADE.

Jako vždy při této příležitosti budete moci být svědky velkolepého koncertu slavných skupin a tváří Katapult, Smokie, Black Sabbath nebo Bon Joviho. Tedy skoro. Na plumlovskou přehradu se opět chystají revivalové kapely. „Spousta lidí nemá možnost si zajít na koncert původních skupin, a proto se jim snažíme nabídnout alternativu. Zveme na akci kvalitní revivalové kapely, které splní divákovo očekávání. Jejich členové se totiž snaží atmosféru navodit nejen hudbou, ale i svým oblečením nebo také účesy podle vzoru původních skupin,“ sdělil Večerníku Zlámal.
A kromě kvalitní hudby bude na akci také výborný zvuk. „Letos jej nově zajišťuje ozvučení Kamil Řezníček, který se stará o zvuk také na různých akcích na prostějovském náměstí. Koncerty tedy budou špičkově nazvučené,“ doplnil Zlámal.
Vstupné na akci v předprodeji činí 100 korun a na místě 150 korun. Předprodejními místy jsou Klenoty Eva nebo webové stránky agentury www.hittrade.cz. V případě nepřízně počasí se akce přesune do prostor Víceúčelové haly-zimního stadionz v Prostějově.

KDY: SOBOTA 23. ČERVNA, 19:00 HODIN


KDE: PLÁŽ U VRBIČEK,PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA


25 svozy

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments