Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další ročník hudebního fesrtivalu Legendy se vrací je tady! Pro velký úspěch se můžete opět těšit na revivalové kapely a za pár kaček si tak užijete každoroční nářez rocku i metalu. Startuje se tuto sobotu v devatenáct hodin. „Tato akce již má svoji tradice a je mezi fajnšmekry hodně oblíbená. Doufám, že je nezklameme ani letos,“ vzkazuje Petr Zlámal, jeden pořádající agentury HITTRADE.

Jako vždy při této příležitosti budete moci být svědky velkolepého koncertu slavných skupin a tváří Katapult, Smokie, Black Sabbath nebo Bon Joviho. Tedy skoro. Na plumlovskou přehradu se opět chystají revivalové kapely. „Spousta lidí nemá možnost si zajít na koncert původních skupin, a proto se jim snažíme nabídnout alternativu. Zveme na akci kvalitní revivalové kapely, které splní divákovo očekávání. Jejich členové se totiž snaží atmosféru navodit nejen hudbou, ale i svým oblečením nebo také účesy podle vzoru původních skupin,“ sdělil Večerníku Zlámal.
A kromě kvalitní hudby bude na akci také výborný zvuk. „Letos jej nově zajišťuje ozvučení Kamil Řezníček, který se stará o zvuk také na různých akcích na prostějovském náměstí. Koncerty tedy budou špičkově nazvučené,“ doplnil Zlámal.
Vstupné na akci v předprodeji činí 100 korun a na místě 150 korun. Předprodejními místy jsou Klenoty Eva nebo webové stránky agentury www.hittrade.cz. V případě nepřízně počasí se akce přesune do prostor Víceúčelové haly-zimního stadionz v Prostějově.

KDY: SOBOTA 23. ČERVNA, 19:00 HODIN


KDE: PLÁŽ U VRBIČEK,PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA


25 svozy

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments