Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník hudebního fesrtivalu Legendy se vrací je tady! Pro velký úspěch se můžete opět těšit na revivalové kapely a za pár kaček si tak užijete každoroční nářez rocku i metalu. Startuje se tuto sobotu v devatenáct hodin. „Tato akce již má svoji tradice a je mezi fajnšmekry hodně oblíbená. Doufám, že je nezklameme ani letos,“ vzkazuje Petr Zlámal, jeden pořádající agentury HITTRADE.

Jako vždy při této příležitosti budete moci být svědky velkolepého koncertu slavných skupin a tváří Katapult, Smokie, Black Sabbath nebo Bon Joviho. Tedy skoro. Na plumlovskou přehradu se opět chystají revivalové kapely. „Spousta lidí nemá možnost si zajít na koncert původních skupin, a proto se jim snažíme nabídnout alternativu. Zveme na akci kvalitní revivalové kapely, které splní divákovo očekávání. Jejich členové se totiž snaží atmosféru navodit nejen hudbou, ale i svým oblečením nebo také účesy podle vzoru původních skupin,“ sdělil Večerníku Zlámal.
A kromě kvalitní hudby bude na akci také výborný zvuk. „Letos jej nově zajišťuje ozvučení Kamil Řezníček, který se stará o zvuk také na různých akcích na prostějovském náměstí. Koncerty tedy budou špičkově nazvučené,“ doplnil Zlámal.
Vstupné na akci v předprodeji činí 100 korun a na místě 150 korun. Předprodejními místy jsou Klenoty Eva nebo webové stránky agentury www.hittrade.cz. V případě nepřízně počasí se akce přesune do prostor Víceúčelové haly-zimního stadionz v Prostějově.

KDY: SOBOTA 23. ČERVNA, 19:00 HODIN


KDE: PLÁŽ U VRBIČEK,PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA


25 svozy

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments