Dobré odpoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V Čechách pod Kosířem budete mít nyní jedinečnou příležitost navštívit koncert populární zpěvačky a vynikající kytaristky Lenky Filipové. Tentokrát však nepůjde jen o klasické vystoupení, neboť legendu české hudební scény bude doprovázet smyčcový orchestr Brno Strings složený z prvotřídních muzikantů. Na takovém virtuózním zážitku přeci nesmíte chybět!

I v tomto roce se můžete v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem těšit na sérii open air koncertů, které odstartuje ve čtvrtek 28. června právě Lenka Filipová se svými hosty. „Lenka je na české hudební scéně zárukou vysoké kvality a neobyčejné lidské skromnosti. Můžete se těšit na koncert plný emocí, neskutečné energie a virtuózních výkonů, kdy se ke klasické kytaře přidají i smyčce. Uslyšíte nejznámější hity, jako je například Za všechno může čas, Prý se tomu říká láska a mnoho dalších,“ zvou pořadatelé.
Hudební těleso Brno Strings, které vystoupí na pódiu společně s Filipovou, vzniklo spojením vynikajících muzikantů zaměřujících se na interpretaci komorní hudby. V souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno či dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na zámku v Čechách pod Kosířem nebo v Informačním centru Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a v kanceláři ARKS Plus či jejich webovlách arks-plus.cz a na portále TicketMaster.

KDY: ČTVRTEK 28. ČERVNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments