Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V Čechách pod Kosířem budete mít nyní jedinečnou příležitost navštívit koncert populární zpěvačky a vynikající kytaristky Lenky Filipové. Tentokrát však nepůjde jen o klasické vystoupení, neboť legendu české hudební scény bude doprovázet smyčcový orchestr Brno Strings složený z prvotřídních muzikantů. Na takovém virtuózním zážitku přeci nesmíte chybět!

I v tomto roce se můžete v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem těšit na sérii open air koncertů, které odstartuje ve čtvrtek 28. června právě Lenka Filipová se svými hosty. „Lenka je na české hudební scéně zárukou vysoké kvality a neobyčejné lidské skromnosti. Můžete se těšit na koncert plný emocí, neskutečné energie a virtuózních výkonů, kdy se ke klasické kytaře přidají i smyčce. Uslyšíte nejznámější hity, jako je například Za všechno může čas, Prý se tomu říká láska a mnoho dalších,“ zvou pořadatelé.
Hudební těleso Brno Strings, které vystoupí na pódiu společně s Filipovou, vzniklo spojením vynikajících muzikantů zaměřujících se na interpretaci komorní hudby. V souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno či dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na zámku v Čechách pod Kosířem nebo v Informačním centru Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a v kanceláři ARKS Plus či jejich webovlách arks-plus.cz a na portále TicketMaster.

KDY: ČTVRTEK 28. ČERVNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments