Dobrý večer, dnes je pondělí 12.11.2018
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V Čechách pod Kosířem budete mít nyní jedinečnou příležitost navštívit koncert populární zpěvačky a vynikající kytaristky Lenky Filipové. Tentokrát však nepůjde jen o klasické vystoupení, neboť legendu české hudební scény bude doprovázet smyčcový orchestr Brno Strings složený z prvotřídních muzikantů. Na takovém virtuózním zážitku přeci nesmíte chybět!

I v tomto roce se můžete v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem těšit na sérii open air koncertů, které odstartuje ve čtvrtek 28. června právě Lenka Filipová se svými hosty. „Lenka je na české hudební scéně zárukou vysoké kvality a neobyčejné lidské skromnosti. Můžete se těšit na koncert plný emocí, neskutečné energie a virtuózních výkonů, kdy se ke klasické kytaře přidají i smyčce. Uslyšíte nejznámější hity, jako je například Za všechno může čas, Prý se tomu říká láska a mnoho dalších,“ zvou pořadatelé.
Hudební těleso Brno Strings, které vystoupí na pódiu společně s Filipovou, vzniklo spojením vynikajících muzikantů zaměřujících se na interpretaci komorní hudby. V souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno či dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na zámku v Čechách pod Kosířem nebo v Informačním centru Olomouc, cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a v kanceláři ARKS Plus či jejich webovlách arks-plus.cz a na portále TicketMaster.

KDY: ČTVRTEK 28. ČERVNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments